Тримачі смартфонів

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Тримачі для телефонів

Тримачі для телефонів – великий вибір моделейНаш магазин пропонує широкий вибір різних типів тримачів для телефону: для велосипеду, мотоциклу чи автомобілю. Тримачі дозволяють безпечно користуватися телефоном під час руху. Окрім цього, ними можна користуватися вдома. У нашому магазині etuo.ua, ви можете знайти безліч моделей тримачів для телефонів, включаючи магнітні та пластикові, які є універсальними і підходять для кожної моделі смартфона. Обладнання безпечне для мобільних пристроїв – спеціальні губки не дозволять подряпати корпус, а ідеально оформлені «сидіння» не дадуть смартфону випадати навіть під час руху по нерівній місцевості.

Тримачі для телефонів полегшують використання навігаційних програм

Сьогодні мобільні телефони та планшети використовуються не тільки для спілкування, але і як пристрої для навігаційних програм. Спеціальні утримувачі телефонів допоможуть розмістити пристрій у зручному місці, відповідно до принципів регламенту. Ми пропонуємо кріплення для автомобілів, велосипедів та мотоциклів. Кожен із виробів виготовлено ​​з високоякісних матеріалів, завдяки яким аксесуар прослужить дуже довго! Спеціально розроблені ручки дозволяють легко прикріпити його до лобового скла або до рами керма двоколісного транспортного засобу.

Тримачі для телефонів – практичний гаджет

Наші ручки виготовлені з високоякісних матеріалів. Присоска гарантує стійке кріплення до лобового скла або рами. Вона нерухома, тому не має загрози падіння пристрою – ручка завжди залишатиметься там, де її було приклеєно. Якщо ви вирішите зняти тримач, на його місці не залишиться брудних слідів. Залежно від моделі, ви можете розмістити фотографії або особисті замітки в спеціальній рамці і, навіть, використовувати кишеню для невеликих документів. Завдяки знімній ручці, яка має три рівні регулювання, ви можете обрати ручку на будь-яку товщину рами велосипеда. Ви також можете відрегулювати кут тримача. Дизайн доповнено пінопластовими вставками, завдяки чому телефони ідеально прилягають до плівки. Кріплення для мотоциклів – це функціональна і міцна панель для мотоциклу. Тримач працює навіть в екстремальних умовах. Ми також рекомендуємо наші кріплення для велосипеду та кільце-тримачі для пальця. Гарна упаковка робить наші тримачі ідеальним подарунком.