ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ ETUO.COM.UA

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Інтернет магазин etuo.com.ua здійснюю свою діяльність згідно нормам Законів України «Про захист прав споживачів», «Про електронну комерцію», «Про захист персональних даних», а також міжнародних договорів.

З ціллю коректних правовідносин зі своїми клієнтами, Інтернет магазин etuo.com.ua в процесі своєї діяльності збирає та обробляє персональні дані клієнтів. В залежності від виду послуг, які надаються Інтернет магазином etuo.com.ua може збирати такі види персональних даних:

  • Прізвище, ім’я та по-батькові;

  • Номер телефону;

  • Адреса проживання (місця доставки): вулиця, номер будинку, квартира, місто, область, поштовий індекс;

  • Адреса електронної пошти.

Порядок збору та обробки персональних даних клієнтів Інтернет магазину etuo.com.ua регулюється «Положенням про обробку персональних даних Інтернет магазина etuo.com.ua», яке розроблено на основі та на виконання умов Закону України «Про захист персональних даних».

 

ЗГОДА НА ЗБІР ТА ОБРОКУ ПЕРСОНАЛЬНИЗ ДАНИХ

Клієнт надає персональні дані виключно в добровільному порядку при реєстрації або оформлення замовлення на сайті etuo.com.ua. Перегляд інформації на сайті, телефоні консультації (за виключенням оформлення замовлення по телефону) здійснюються без збору персональних даних.

При заповненні форми реєстрації на сайті або оформлені замовлення на сайті etuo.com.ua, ставлячи відмітку в графі «Згода на використання персональних даних», клієнт погоджується з наступним твердженням:

«Я добровільно даю свою згоду Інтернет магазину etuo.com.ua на збір, зберігання та обробку своїх персональних даних відповідно до «Положення про обробку персональних даних Інтернет магазину etuo.com.ua» з метою забезпечення виконання зобов’язань переді мною, надання мені корисної та необхідної інформації згідно з та на виконання Закону України «Про захист персональних даних».

Я також добровільно даю свою згоду Інтернет магазину etuo.com.ua на передачу моїх персональних даних третім особам з метою забезпечення виконання зобов’язань переді мною в тому випадку, якщо така третя особа взяла на себе відповідальність збирати, зберігати та обробляти персональні дані відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

При реєстрації або оформленні замовлення в Інтернет магазині etuo.com.ua, клієнт може додатково надати свою згоду на використання персонального електронного адресу з метою отримання інформації про акції та спеціальні пропозиції Інтернет магазину etuo.com.ua. Клієнт надає таку згоду, ставлячи відмітку в графі «Підписатися на розсилку інформації про акції та спеціальні пропозиції».

 

МЕТА ЗБОРУ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАДЬНИХ ДАНИХ

Інтернет магазин etuo.com.ua здійснює свою діяльність шляхом оформлення замовлення на сайті, з подальшою доставкою товару клієнту на вказану адресу. Для такої діяльності необхідно мати можливість ідентифікувати клієнта та уточнити місце доставки товару. Інтернет магазин etuo.com.ua гарантує, що персональні дані клієнтів використовуються виключно в цілях здійснення продажу товару з подальшою доставкою клієнту.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Персональні дані клієнтів зберігаються в єдиній електронній захищеній базі. Інтернет магазин etuo.com.ua гарантує нерозголошення персональних даних клієнтів третім особам, за виключенням випадків, передбачених «Положенням про обробку персональних даних Інтернет магазину etuo.com.ua виключно в інтересах клієнта. Персональні дані зберігаються в базі даних в строк необхідний для надання послуг клієнту, який не суперечить законодавству України. Доступ до бази персональних даних клієнтів мають виключно уповноважені співробітники Інтернет магазину etuo.com.ua.

На вимогу клієнта, всі персональні данні, надані ним, будуть видалені з бази персональних даних Інтернет магазину etuo.com.ua. Такий запит необхідно відправити у довільній формі на електрону адресу: [email protected] з електронної адреси, який вказувався при реєстрації або оформлені замовлення в Інтернет магазині etuo.com.ua. 

У випадку зміни персональних даних – клієнт має можливість внести відповідні зміни в базу персональних даних Інтернет магазину etuo.com.ua.