Загартоване захисне скло ZTE

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв ZTE

Телефонам, що мають красивий вигляд, завдяки своєму сучасному дизайну, потрібен надійний захист екрану, для того, щоб цей вигляд зберігався, як умова довше. У асортименті нашого магазину www.etuo.com.ua ми маємо захисні аксесуари для екранів телефонів ZTE. Серед них: захисна плівка для екрану із полікарбонату твердості 3Н, спеціально виготовлена для конкретної моделі телефону ZTE, а також, загартоване захисне скло екрану з високою стійкістю до всіх видів пошкоджень, твердістю 9Н. Плівка для дисплея та захисне скло були виготовлені та ідеально підходять до розмірів та форм екранів конкретних моделей телефонів ZTE, для яких їх було вироблено. Тому наші захисні аксесуари ZTE не будуть заважати користуватися такими елементами екрану, як камера, динамік або кнопка. Простий монтаж захисної плівки екрану та загартованого захисного скла, низька ціна та захист від потертостей, подряпин, тріщин та бруду - основні переваги цього рішення.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв ZTE

Придбання високотехнологічного телефону ZTE - це свідома й серйозна інвестиція. А, серйозні інвестиції потребують надійного захисту. Сенсорний екран вашого ZTE - це чутливий та вразливий елемент телефону, що ховається за тонким склом. І, якщо скло пошкоджується або тріскається, то велика імовірність того, що екран вашого смартфону перестане функціонувати як повинен. Саме тому, ми радимо захистити свою інвестицію та придбати у нашому магазині захисну полікарбонатну плівку або захисне загартоване скло високої твердості для екрану вашого телефону Xiaomi. Обидва захисних аксесуару ідеально підходять для відповідної моделі телефону Xiaomi, для якої їх було виготовлено.

Торгова марка ZTE

ZTE Corporation - китайська компанія, другий за величиною виробник телекомунікаційного устаткування та мобільних телефонів у Китаї. ZTE, також, виробляє брендовані мобільні телефони для операторів стільникового зв’язку. У березні 2019 року стало відомо, що ZTE планує випустити новий боковий смартфон-слайдер під назвою ZTE Axon S, який буде мати висувну конструкцію. А у квітні 2019 року компанія повідомила, що в кінці місяця планує презентувати складаний смартфон-браслет з гнучким OLED-дисплеєм Nubia Alpha.