Загартоване захисне скло Xiaomi

Filters Collapse
Марка пристрою 141
×
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв XIAOMI

Телефони Xiaomi вже широко визнані й дуже часто зустрічаються в руках користувачів мобільних технологій в Україні. Попит на захисні аксесуари для телефонів Xiaomi постійно зростає, і саме тому у нашому магазині www.etuo.com.ua , для любителів Xiaomi, представлено широкий асортимент захисних аксесуарів для різних моделей телефонів Xiaomi. Наш асортимент включає спеціально виготовлену для екранів телефонів Xiaomi захисну плівку із полікарбонату та загартоване захисне скло з високою стійкістю до всіх видів подряпин і пошкоджень. Захисне скло для екранів Xiaomi має твердість 9H, завдяки чому, захистить екран телефону, навіть, від пошкодження екрану при потраплянні або падінні на тверду поверхню. Захисна плівка для екранів Xiaomi з полікарбонату, була ідеально вирізана та ідеально підходить до розміру та форми екранів окремих моделей Xiaomi. Завдяки цьому захисна плівка не тільки функціональна, але й має естетичний вигляд на екрані вашого Xiaomi.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв XIAOMI

Ми можемо запевнити вас, що сам факт вирішення інвестування у захисне покриття екрану свого Xiaomi - це найкраще рішення, яке ви можете прийняти для безпеки свого телефону. Якщо ви бажаєте, щоб екран вашого телефону Xiaomi довгий час залишався у ідеальному стані, без подряпин та тріщин, то все, що вам потрібно зробити, це придбати наші захисні аксесуари для екрану Xiaomi. Будучи спеціально створеними для кожної моделі телефону Xiaomi, наші захисні полікарбонатні плівки або захисне загартоване скло для екрану, захистять всю поверхню дисплею, не закриваючи, при цьому, важливі елементи на ньому, такі як динамік, камера або кнопки, які будуть повноцінно функціонувати.

Торгова марка XIAOMI

Xiaomi Corporation - Китайська корпорація. Заснована у 2010 році. Займає шосте місце в світі та четверте в Китаї за об’ємами виробництва та продажу смартфонів. Сьогодні, основною діяльністю компанії є виробництво смартфонів. Зустрічаються моделі різних цінових категорій - від бюджетних рішень до флагманів. Компанією випускаються наступні лінійки смартфонів: MI, REDMI, та нова лінійка смартфонів Pocophone. Продукція компанії завоювала досить велику популярність серед користувачів смартфонів в Україні.