Загартоване захисне скло Wiko

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв WIKO

Французькі телефони Wiko набирають популярності у всьому світі – в Україні дуже рідко можна зустріти ці пристрої, але все ж таки користувачі телефонів цього бренду є. Елегантний дизайн та висока якість - основні переваги телефонів Wiko. Рідкісні смартфони, також, потребують того, щоб їхні власники могли подбати про їх захист. Українським користувачам, тепер, не потрібно шукати захисні аксесуари для своїх Wiko на закордонних сайтах - ми маємо їх у нашому магазині www.etuo.com.ua. Тепер, кожен власник смартфона Wiko, може легко захистити дисплей свого телефону Wiko від подряпин, потертостей, тріщин та бруду. Наша захисна полікарбонатна плівкка для екрану телефонів Wiko відрізняється високою стійкістю та ідеальною адаптацією до конкретних моделей пристроїв Wiko. А наше міцне загартоване захисне скло для екранів Wiko, дозволяє отримати максимальний рівень безпеки для екрану вашого Wiko. Твердість захисного скла дорівнює 9Н за шкалою Мооса - це найвища твердість та міцність серед захисних аксесуарів для екранів смартфонів, яка забезпечує захист від усіх видів пошкоджень.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв WIKO

Технологія виробництва смартфонів Wiko постійно розвивається. Використовуються усе нові й нові матеріали. Однак, екран телефонів Wiko залишається вразливою його частиною. Тому, саме він, вимагає додаткового догляду. Саме для цього, у нашому магазині представлено захисні аксесуари для екранів телефонів Wiko різних моделей. Захисні плівки із полікарбонату для екранів смартфонів Wiko - це той засіб, який захистить екран вашого Wiko від подряпин та потертостей, а також замаскує вже наявні на екрані. Або, захисне загартоване скло високої твердості, яке забезпечить більш надійний захист екрану вашого Wiko, попереджуючи його розтріскування під час падіння. Обидва типи захисних аксесуарів, забезпечать підвищений захист екрану, не перешкоджаючи його роботі ні на секунду.

Торгова марка WIKO

Wiko - це розташований у Франції бренд однойменних смартфонів, основна частка якого належить китайській групі Tinno Mobile, що займається, у тому числі, виробництвом мобільних пристроїв. У Франції Wiko - один з найбільших за обсягами продажів смартфонів бренд, але також пристрої цієї компанії доступні і в інших європейських країнах. Мобільні телефони Wiko не належать до бюджетного сегменту. Wiko анонсувала свої смартфони з 2013 року, проте першим вдалося домогтися успіху гаджету Highway, який показали на виставці MWC в Барселоні в 2014 році. в 2017 році компанія представила відразу 4 нових моделі, орієнтованих на прихильників селфі.