Загартоване захисне скло Vodafone

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв VODAFONE

У нашому магазині www.etuo.com.ua ви можете придбати, як загартоване захисне скло, так і захисні плівки для екранів різних моделей телефонів Vodafone. Усі наші захисні аксесуари виготовлені тільки із високоякісних матеріалів – тому, наші захисні плівки та захисне скло для екранів телефонів Vodafone, здатні захищати екран вашого смартфона Vodafone роками. Наші захисні плівки та захисне скло для екранів телефонів Vodafone, розроблені для конкретної моделі телефону Vodafone. Плівки та скло, мають вирізи для всіх важливих компонентів екрану телефону Vodafone. Наше захисне загартоване скло для екрану Vodafone має твердість 9Н – тому здатне захистити екран вашого Vodafone, навить від появи на ньому тріщини під час падіння телефону на тверду поверхню. Таким чином, із нашими захисними аксесуарами для телефонів Vodafone, ваш пристрій буде повністю захищений від пилу, випадкових ударів або подряпин.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв VODAFONE

Дисплеї телефонів Vodafone - це самий їх уразливий елемент. Тому, варто його належним чином захищати. Особливо, коли зробити це дуже просто. У нашому магазину існує два варіанти захисту для екрану вашого Vodafone. Це захисна плівка із полікарбонату та захисне загартоване скло для захисту екрану телефона. Ці, прості на перший погляд, засоби захисту екранів, насправді здатні захистити екран вашого Vodafone від подряпин, потертостей, бруду та, навіть, тріщин. Плівки з полікарбонату мають меншу твердість, ніж скло, але ефективно захищають від менших подряпин і маскують ті, які вже є на екрані. Захисне скло має високу твердість і воно ефективно захищає екран телефону від глибоких подряпин та тріщин у разі падіння смартфону на тверду поверхню.

Торгова марка VODAFONE

Vodafone - британська компанія, один з найбільших в світі операторів стільникового зв'язку, який працює в 28 країнах і обслуговує понад 165 мільйонів клієнтів у всьому світі. Окрім мобільних послуг, які пропонує компанія, Vodafone також інвестувала у виробництво смартфонів, які продаються під власною торговою маркою. Пристрої Vodafone розроблені для того, щоб ідеально співпрацювати із послугами та їхнім функціоналом, що надає компанія у рамках своїх послуг стільникового зв’язку. Тому, користувачі смартфонами Vodafone, якщо вони користуються, також послугами Vodafone, як мобільного оператора, можуть бути впевнені, що їхні пристрої підтримують усі послуги й функції, які пропонує цей мобільний оператор.