Загартоване захисне скло TCL

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Подбайте про дисплей вашого пристрою від TCL

Напевне, ви вже помітили те, щоденне користування смартфоном негативно пливає на цілісність його корпусу та, особливо, екрану. Контакт із твердим чи гострим предметом може залишити сліди на поверхні пристрою. На щастя, для безпеки корпусу виробники аксесуарів винайшли захисні чохли. А як щодо протекції вразливого екрану? Якщо ви не хочете спостерігати за поступовим погіршенням дисплею вашого смартфону TCL, пропонуємо подбати про його цілісність заздалегідь. У нашому магазині представлені такі чудові вироби як загартоване скло та захисна плівка. Обидва аксесуари ефективно запобігають появі пошкоджень на поверхні дисплею. Однак, вони мають різні характерні особливості та призначення. Пропонуємо ознайомитися із описами кожного з них та обрати потрібний вам виріб.

Тоненька та прозора захисна плівка

Цей аксесуар зазвичай обирають ті користувачі, які надають перевагу максимально непомітному методу захисту екрану. Товщина такого виробу зазвичай становить лише від 0,04 мм до 0,15 мм. Сама плівка криштально прозора, а тому ви й забудете про її наявність. Іншою перевагою аксесуару є його ціна, яка зазвичай нижча за вартість загартованого скла. Виріб чудово захистить екран вашого пристрою TCL від бруду, пилу та мілких подряпин. Однак, цей аксесуар не зможе вберегти ваш смартфон у разі більш серйозних пошкоджень, наприклад, падіння пристрою на підлогу.

Загартоване скло для максимального захисту екрану

Якщо максимальна безпека дисплею вашого смартфону TCL є головним пріоритетом, загартоване скло стане ідеальним рішенням. Товщина цього виробу коливається між 3 мм та 19 мм, завдяки чому він може захистити ваш дисплей не тільки від мілких, а й від більш значних пошкоджень. Хоча скло й товще за плівку, воно не заважатиме вам користуватися усіма функціями сенсорного екрану. Окрім цього, його поверхня криштально прозора, завдяки чому воно не впливатиме на якість відображуваних відтінків кольорів. Саме скло на дотик подібне «рідній» поверхні екрану. Варто зазначити, що встановити виріб легше ніж захисну плівку, яка часто вкривається бульбашками повітря в руках непрофесіонала.