Загартоване захисне скло Sony

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв SONY

Японці славляться сучасними технологіями та вмінням творчо їх використовувати. Ми можемо побачити це в унікальних смартфонах Sony. Плоскі, дуже функціональні та красиві телефони Sony потребують, такого самого, функціонального захисту екрану. Найкраще рішення для захисту екрану телефонів Sony - це проста в установці, тонка, не помітна та ефективна екранна плівка, яка захистить дисплей телефонів Sony від негараздів щоденного використання. Захисна плівка екрану з полікарбонату, на сьогоднішній день, є найпопулярнішим і найкращим способом захисту екрану телефонів Sony. Для того, щоб ваш телефон довго працював і завжди виглядав як новий. У нашому асортименті, також є, дуже затребуване захисне загартоване скло для екранів телефонів Sony із твердістю 9H. Таке захисне скло відрізняється великою міцністю при збереженні мінімальної своєї товщини. Загартоване скло до 9Н за шкалою Мооса, здатне витримати дуже грубе поводження із екраном телефону та здатне захистити екран, навіть, від появи тріщин у разі падіння смартфону.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв SONY

Смартфони Sony мають високотехнологічні якісні екрани, які можуть працювати бездоганно дуже довго, але, вони не вічні. Якщо ви покладете ваш смартфон Sony у кишеню або сумку разом, наприклад, із ключами або іншим металевим предметом, екран вашого Sony може бути подряпано, або, взагалі, задано непоправимої шкоди. У цьому випадку залишиться, лише, замінити дисплей. Тепер цього можна уникнути. Наші захисні полікарбонатні плівки або захисне загартоване скло для екранів телефонів Sony, надійно захистять екран вашого смартфону від подряпин, тріщин, потретостей та бруду. І ви будете спокійні та впевненні, знаючи, що екран вашого Sony надійно захищено.

Торгова марка SONY

Sony Mobile Communications Inc. (Раніше відома як Sony Ericsson Mobile Communications AB) - японська та шведська компанія, один з підрозділів корпорації Sony, що спеціалізується на виробництві смартфонів та інших портативних пристроїв і аксесуарів. Була заснована 1 жовтня 2001 року як спільне підприємство шведського телекомунікаційного виробника Ericsson і японського виробника електронної техніки Sony. У середині лютого 2012 компанія викупила частку Ericsson і змінила назву на Sony Mobile Communications. Sony Mobile активно співпрацює з Vodafone і виробляє безліч телефонів для звичайних GSM- і 3G-мереж. На початок 2011 року компанія була 6-м виробником в світі за кількістю проданих мобільних телефонів і смартфонів (після Nokia, Samsung, LG Electronics, RIM і Apple), частка компанії на світовому ринку становить 3,6%.