Загартоване захисне скло Samsung

Filters Collapse
Марка пристрою 177
×
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв SAMSUNG

Samsung має високу якість своїх смартфонів, як в економ сегменті, так і в сегменті моделей преміум класу. Samsung виготовляє моделі для всіх, і це, мабуть, один із секретів популярності цього бренду. Саме тому, у нашому магазині www.etuo.com.ua ми підготували унікальний та широкий асортимент захисних аксесуарів для телефонів Samsung. Делікатний екран вашого Samsung найкраще захистить міцна захисна плівка із полікарбонату, що має твердість 3Н за шкалою Мооса, яка буде запобігати появі будь-яких подряпин, потертостей та інших пошкоджень екрану. Захисна плівка проста в установці, дешева і надзвичайно довговічна. Ми, також, пропонуємо, дуже міцне захисне загартоване скло для екрану вашої моделі Samsung, яке має твердість 9Н – це твердість корунду. Захисне скло, встановлене на екран, захистить його, навіть, від серйозних пошкоджень. Усі наші захисні плівки та захисне скло для екранів модельного ряду Samsung, ідеально підходять до екранів конкретних моделей та завжди ідеально відповідають їх габаритам та формам.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв SAMSUNG

Якщо ви користуєтесь смартфоном Samsung, ви, напевно, обрали саме цей бренд завдяки функціональності, надійності та привабливого дизайну його моделей смартфонів. І, напевно, ви би хотіли, як умова довше, зберегти його зовнішній вигляд таким, як й при покупці. Тому, без захисних аксесуарів для вашого Samsung, вам не обійтись. Екран – це той елемент сучасного смартфону, який займає, майже 50% площі корпусу. Саме від його зовнішнього вигляду, значною мірою, залежить зовнішній вигляд усього вашого Samsung. Тому, просто застосувавши захисну полікарбонатну плівку або захисне загартоване скло для екрану вашого Samsung , ви захистити його від можливих механічних ушкоджень. А, завдяки не великої вартості таких захисних аксесуарів та легкості їх встановлення, ви зможете замінити їх, у разі їхнього пошкодження, чи забруднення. Таким чином, екран вашого Samsung, а разом із тим і весь пристрій, завжди будуть виглядати ідеально.

Торгова марка SAMSUNG

Samsung Group - найбільша південнокорейська група компаній, що має величезний досвід у виробництві та продажу мобільних телефонів, а також смартфонів. Підрозділ Samsung Electronics постійно, активно розробляє інноваційні рішення, включаючи й ті, які регулярно впроваджуються в мобільні телефони. Власні розробки, а також регулярне придбання перспективних патентів, дозволяє компанії успішно конкурувати з американською компанією Apple, займаючи вагому частку преміального сегменту ринку смартфонів. Сегменти середнього та бюджетного цінового діапазону смартфонів, також активно розвиваються компанією.