Загартоване захисне скло Realme

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Захисні аксесуари для дисплею вашого пристрою

Чимало інноваційний технологій було винайдено протягом останніх років. Виробники постійно збирають інформацію про сучасні потреби користувачів, аналізують данні, а також працюють над розвитком та вдосконаленням мобільних технологій. Однак, корпус та дисплей мобільних пристроїв залишаються слабкими та вразливими. Напевне, кожен бачив новенький смартфон із вщент розбитим екраном. Окрім неестетичного вигляду, подряпини вливають на подальшу експлуатацію телефону або, навіть, роблять її неможливою. Іноді, майстри з ремонту телефонів радять придбати новий пристрій, адже заміна дисплею досить коштовна процедура. Якщо ви хочете зберегти екран вашого кишенькового друга Realme неушкодженим, пропонуємо звернути увагу на захисні плівки та загартовано скло. Асортимент нашого інтернет-магазину налічує безліч захисних аксесуарів для ваших мобільних телефонів Realme. Насамперед, вам потрібно зробити вибір між захисною плівкою та загартованим склом. Обидва вироби допоможуть зберегти ваш пристрій неушкодженим, але їхні характеристики та функції відрізняються.

Плюси та мінуси захисної плівки

Безліч користувачів цінують плівку за якісний захист екрану мобільного телефону. Виріб здатний уберегти дисплей від подряпин, пилу та бруду. Окрім цього, вартість аксесуару значно менша у порівняні із загартованим склом. Захисна плівка – це чудовий захисний аксесуар, який не заважатиме експлуатації вашого пристрою, не впливатиме на сенсорні функції дисплею та на коректне відображення кольорів. Однак, захисна плівка підходить користувачам, які дбайливо ставляться до своїх телефонів Realme, адже такий захисний аксесуар не здатний протистояти сильним пошкодженням.

Загартоване скло – максимальний рівень захисту дисплею вашого смартфону

Якщо ви бажаєте максимально захистити екран вашого смартфону, радимо зупинити свій вибір на загартовану склі. Даний виріб надійно захистить вразливий дисплей від подряпин, тріщин, а також, мінімізує наслідки падіння пристрою. Він здатний витримати порізи ножа та вплив викрутки! Такий захисний аксесуар має вищу вартість, але, через відсутність повітряних бульбашок, монтувати його значно легше. Загартоване скло трохи товще, у порівнянні із плівкою, але його вплив на експлуатацію пристрою мінімальний. Окрім цього, на дотик захисне скло дуже схоже на екран смартфону, тоді як шорстка плівка помітно відрізняється.