Загартоване захисне скло Razer

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв RAZER

Сама чутлива частина смартфона – це, звичайно, екран. Він може не тільки забруднитись, а й, перш за все, подряпатись або тріснути. Все, що для цього потрібно - це хвилина вашої неуважності, щоб телефон випав з ваших рук на тверду поверхню. Для того, щоб запобігти пошкодженням екрану у таких випадках, треба обладнати його додатковим захистом у вигляді захисної плівки або загортованого захисного скла для екрану. У нашому магазині www.etuo.com.ua в наявності загартоване захисне скло та захисні полікарбонатні плівки для екранів смартфонів Razer. Наші захисні плівки із полікарбонату та загартоване скло забезпечать екран вашого смартфону максимальним захистом. Плівки з полікарбонату майже непомітні для ока, мають твердість 3Н та надыйно захищають екран від подряпин та бруду. Загартоване захисне скло для екрану телефонів із твердістю 9Н – це рішення для тих, кому потрібен максимальний захист екрану. Загартоване скло, практично, не розтріскується та відіграє роль амортизатору. Тому, якщо смартфон впаде, екран, швидше за все, залишиться цілим.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв RAZER

Захисне загартоване скло або полікарбонатна захисна плівка для екрану для вашого Razer, захистять його від імовірних пошкоджень, що можуть бути спричинені падінням, ударами та іншими видами впливу навколишнього середовища. Віддавши перевагу нашим захисним аксесуарам для екрану вашого Razer, ви зможете уникнути відвідування сервісу із приводу заміни екрану. Захисна плівка або захисне скло, допоможе екрану залишатися цілими, без ризику появи тріщин. Звичайні подряпини, також, вже не будуть проблемою. А, будь-які сліди жиру, які з’являються на поверхні екрану, легше відчищати від захисного покриття екрану вашого Razer.

Торгова марка RAZER

Торгова марка Razer була заснована у 1998 році в Каліфорнії (США). Спочатку компанія була заснована як дочірня фірма компанії Kärna LLC, цілями якої було виробництво й розвиток серії високоякісних комп'ютерних мишей Boomslang, призначених для любителів комп’ютерних ігор. Сьогодні, компанія Razer є всесвітнім лідером галузі ігрової комп'ютерної периферії. Компанія не зупиняється на досягнутому, а продовжує розробляти інші ключові продукти та периферійні пристрої для прихильників та любителів комп’ютерних ігор, використовуючи найсучасніші технологічні рішення. Нещодавно компанія випустила власний смартфон Razer Phone. Це смартфон створений любителями комп’ютерних ігор для любителів комп’ютерних ігор. І перша модель вийшла непогано оснащеною.