Загартоване захисне скло Orange

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв ORANGE

Власникам телефонів Orange ми пропонуємо у нашому магазині www.etuo.com.ua захисні аксесуари тільки високої якості. Наші захисні полікарбонатні плівки та загартоване захисне скло для дисплеїв Orange дозволять вам зберігати екран вашого смартфону в ідеальному стані протягом усього його життя. Захисна плівка твердістю 3Н або захисне скло із твердістю 9Н – це найпростіший, найдешевший та найефективніший спосіб допомогти екрану смартфону Orange протистояти негараздам ​​повсякденного життя - подряпинам, тріщинам та бруду. Висока якість наших захисних накладок, дозволяє ефективно захистити екран Orange, не знижуючи його чутливості та не створюючи труднощів у використанні самого пристрою. Тонкі та прості в установці наші захисні плівки та захисне скло екрану мають відповідну форму до конкретної моделі Orange, завдяки чому, вони ідеально вписуються у форму та розміри екранів у конкретних моделях телефонів Orange і не закривають собою важливі частини дисплею, такі як камера або динамік.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв ORANGE

Деякі власники телефонів Orange аргументують своє небажання встановлювати на екран свого смартфону захисну плівку або захисне скло, тим, що вони не хочуть змінювати зовнішній вигляд свого Orange, а хочуть бачити його у тому вигляді у якому його створено. Однак, ми вам чесно скажемо, що використання захисних аксесуарів для екрану вашого Orange, може позбавити вас від клопоту у майбутньому, пов’язаному із заміною екрану. Дисплей телефону за мить може легко бути подряпаним або навіть розбитим. Але, якщо він був захищений полікарбонатною плівкою або загартованим захисним склом, то всі ці речі, із великою імовірністю, не будуть вас турбувати. Крім того, наші захисні плівки для екранів та захисне скло – не кою мірою не змінять ані зовнішній вигляд вашого Orange, ані функціональність його екрану.

Торгова марка ORANGE

Orange S.A. - французька телекомунікаційна компанія, один з провідних світових телекомунікаційних операторів, оператор стільникового зв'язку, а також інтернет-провайдер. Надає послуги мобільного зв'язку в 23 країнах світу. У 2015 році Orange представила нові смартфони бід власним брендом: Orange Dive 30, Orange Dive 50, Orange Dive 70 і Orange Nura 2, Orange Dive 70 та Orange Nura 2. У смартфонах Orange Dive 30 та Orange Dive 50 був встановлений процесор від компанії MediaTek, а в смартфонах Orange Dive 70 та Orange Nura 2 встановлені процесори від компанії Qualcom.