Загартоване захисне скло Oppo

Filters Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв OPPO

Якщо ви шукаєте захисну плівку або захисне скло для свого телефону Oppo, то ви потрапили за адресою. У нашому інтернет-магазині www.etuo.com.ua в наявності широкий асортимент полікарбонатних захисних плівок із твердістю 3Н за шкалою Мооса та загартованого захисного скла із твердістю до 9Н для екранів смартфонів Oppo. Це прозорі, майже невидимі, захисні накладки, які клеються на екран телефону, ефективно захищаючи його від подряпин та, навіть, розтріскування у разі падіння. Усі захисні плівки та скло, представлені у нашому магазині, чітко відповідають геометрії та розмірам екрану саме тієї моделі Oppo, для якої вони були розроблені. Тому вони не змінюють якість зображення на екрані, а їх вирізи, розташовані відповідно до розташування компонентів на екрані вашого Oppo. Завдяки чому, дозволяють зручно використовувати функціональну кнопку, динамік чи камеру та не впливають на сенсорні функції екрану.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв OPPO

З 2019 року смартфони OPPO офіційно вважаються одними із надійніших в світі смартфонів, нарівні з Apple. Згідно зі статистикою сервісних центрів, відсоток браку по пристроях ОРРО становить менше 1%. Тому, якщо ви власник смартфону Oppo – ви можете вважати себе власником дуже надійного сучасного пристрою. Але, хочемо зауважити, що «надійність» не означає «міцність». Екран вашого Oppo потребує вашої уваги, оскільки є дуже делікатним компонентом смартфону, так само, як і у більшості інших брендів. Його може бути з легкістю подряпано або розбито, що виправляється лише заміною екрану. Якісна захисна плівка або загартоване захисне скло, які були розроблені саме для вашої моделі Oppo, допоможуть екрану вашого телефону залишатись неушкодженим, без ризику появи подряпин або тріщини.

Торгова марка OPPO

OPPO Electronics Corporation - китайська компанія, виробник електроніки, підрозділ корпорації BBK Electronics. Заснована в 2004 році. Бренд зареєстрований у багатьох країнах світу. У 2008 році OPPO вийшла в сегмент портативної електроніки і запустила власне виробництво мобільних телефонів. Топові смартфони компанії OPPO базуються на високопродуктивних чіпах від Qualcomm. Частина моделей 2013 року базується на базі процесорів компанії MediaTek. Перший смартфон OPPO на базі операційної системи Android був випущений у 2011 році. Стратегічними партнерами OPPO є компанія Qualcomm (США), та MediaTek (Китай). На початку 2019 року OPPO офіційно представила першу в світі технологію 10-кратного гібридного оптичного зуму.