Загартоване захисне скло myPhone

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв MYPHONE

MyPhone - це перші повністю виготовлені у Польщі, смартфони. Сьогодні вони підкорюють польський ринок, а також, вже відомі в сусідніх Чехії та Словаччині. Кількість користувачів цих телефонів в Україні, поки, не невелика. Однак, не зважаючи на це, у нашому магазині www.etuo.com.ua ми пропонуємо унікальний асортимент захисних аксесуарів, присвячених бренду myPhone. Основою надійного захисту екрану myPhone є ідеально підібрана захисна плівка, використання якої, може легко та швидко забезпечити, надійний захист екрану, як від механічних пошкоджень, так й, навіть, від тривалої дії прямих сонячних променів. Наші захисні плівки із полікарбонату або захисне загартоване скло дозволяють зберегти усі естетичні та функціональні преваги пристрою, забезпечуючи при цьому максимальний захист екрану myPhone від подряпин і тріщин. Наше загартоване скло для телефонів myPhone поєднує в собі величезну твердість 9Н з невеликою товщиною, що жодним чином не знижує чутливість екрану або функціональність пристроїв myPhone.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв MYPHONE

Під час користування своїм від MyPhone, ви щоденно піддаєте його екран ризику появи на ньому подряпин або тріщин. Відповідно, надійним захистом для екрану вашого MyPhone стане використання захисної полікарбонатної плівки або захисного загартованого скла, які розроблені у відповідності до конкретно вашої моделі MyPhone. Таке додаткове захисне покриття для екрану зменшить імовірність його пошкодження. Захисне скло або плівка забезпечать екрану вашої моделі MyPhone додатковий надійний захист, якого, останнім часом, прагнуть все більше і більше користувачів. Екран вашого телефону буде користуватися безпекою високо рівня, а ви зможете тривалий час насолоджуватись його ідеальним станом.

Торгова марка MYPHONE

Компанія mPTech з головним офісом у місті Вроцлав є власником торгівельної марки myPhone і входить до складу групи компаній TelForceOne - одного з найбільших виробників і дистриб'юторів побутової електроніки у Польщі та Східній Європі, що працює на ринку з 2001 року. myPhone - популярний польський бренд телефонів та смартфонів. Він вже понад десять років існує на ринку. У лінійці представлені смартфони різних технічних характеристик та класичні кнопкові телефони різного дизайну. Бренд myPhone - номер 1 у Польші серед смартфонів вартістю до 100 євро.