Загартоване захисне скло Motorola

Filters Collapse
Марка пристрою 97
×
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв MOTOROLA

Телефони Motorola, з роками, вже стали класикою. Сьогодні, смартфони Motorola все ще продовжують користуватися великою популярністю по всьому світу, у тому числі, й в Україні. З цієї причини, зацікавленість у захисних аксесуарах високої якості для телефонів Motorola, продовжує існувати серед користувачів. Для власників телефонів Motorola, у нашому магазині www.etuo.com.ua ми пропонуємо великий вибір міцних захисних плівок та загартованого скла для екранів Motorola. Дисплей високої якості вимагає високоякісного захисту - загартоване скло або захисна плівка, підібрані, відповідно до моделі смартфону, дозволять вам насолоджуватися ідеальним виглядом дисплея протягом тривалого часу, завдяки його стійкості до подряпин. Наші полікарбонатні плівки відрізняються високою якістю, ідеальною адаптацією до конкретних моделей Motorola та легкістю встановлення. А, наше надзвичайно міцне 9H захисне скло із твердістю, порівнянною з корундом - винятковий захист для кожної Motorola.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв MOTOROLA

Якщо ви власник телефону Motorola, то скоріш за все, він має сучасний зручний та привабливий дизайн. І ви бажаєте, щоб ваш телефон залишався бездоганного вигляду, як умова довше. Але, якщо у якийсь момент неуважності, ви випадково вдарили або вронили його та розбили дисплей? У таких випадках, гарантія не покриває ваші затрати на ремонт. Вона не розповсюджується на такі види пошкоджень. Але у разі, якщо ваша Motorola має на екрані захисну плівку, або захисне скло, імовірність пошкодження екрану можна звести до мінімуму. Навіть, якщо у разі удару або падіння лопнула захисна плівка або тріснуло захисне скло, екран вашої Motorola, із великою вірогідністю, залишиться цілим.

Торгова марка MOTOROLA

Motorola Inc. - колишня американська компанія, яка займала свого часу лідируючи позиції в області інтегрованих телекомунікацій, і вбудованих електронних систем. У 2010 році була на 110 місці у списку Fortune 500 найбільших компаній в США. У 2011 році компанія була поділена на два підрозділи: Motorola Solutions та Motorola Mobility. Остання потім була поглинена компаніями Google та Lenovo. Motorola була першовідкривачем сучасних систем стільникового зв'язку. Їй належить винахід першого в світі стільникового телефону портативного типу. Комерційна модель Motorola DynaTAC 8000X з'явилася на світ у березні 1983 року.