Загартоване захисне скло Microsoft

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв MICROSOFT

Microsoft не потребує вступу - найбільший конкурент Apple широко відомий у всьому світі. Є два типи користувачів сучасної цифрової техніки: ті, кому подобається Microsoft і ті, кому ні. Якщо ви власник телефону від Microsoft - значить, вам подобається ваш Microsoft Lumia. І, як кожному власнику, вам слід забезпечити повний захист свого телефону Microsoft від пошкоджень. Захисні плівки із твердістю 3Н для екрану, представлені у асортименті нашого магазину www.etuo.com.ua , ідеально підходять до екранів відповідних моделей телефонів Microsoft. У нас, також, можна купити дуже міцне загартоване скло для екрану. Це захисне скло з твердістю 9Н за шкалою Мооса. Така висока міцність забезпечує стійкість до подряпин гострим предметом - наприклад, ключем. Навіть найвибагливіші користувачі смартфонів Microsoft відзначать високу якість та ідеальну відповідність наших захисних плівок та скла розмірам та формі екрану відповідних моделей телефонів Microsoft . Наша продукція є синонімом безпеки, простоти використання та зручності.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв MICROSOFT

Сьогодні, виробництво телефонів Microsoft Lumia припинено, тому, у разі виходу з ладу дисплею й необхідності його заміни, пошук нового екрану для цих телефонів може стати справжньою проблемою. Ви можете уникнути тривалих і невдалих пошуків дисплея, просто, захистивши його за допомогою нашої захисної полікарбонатної плівки або захисного загартованого скла. Це збереже екран вашого телефону Microsoft від пошкодження, і вам не доведеться його замінювати.

Торгова марка MICROSOFT

Смартфони Microsoft – виробляються та продаються дочірньою компанією усім відомої корпорації , що спеціалізується на виробництві програмного забезпечення. Сьогодні, телефони Microsoft представлены у бюджетному та середньому цінових сегментах. У 2013 році компанія Microsoft викупила підрозділ Devices & Services фінської компанії й почався наступ на ринок мобільної техніки. Також, Microsoft викупили права на торгівельну марку Nokia на найближчі 10 років. Смартфони Microsoft оснащені ОС Windows Phone. Компанія-виробник надає велику увагу програмному забезпеченню і постійно його вдосконалює, щоразу, як виходить нова модель смартфону. Поки, смартфони Microsoft відносяться до бюджетних моделей із відповідним апаратним наповненням, але виробник має у планах відвоювати велику частку ринку, завдяки поєднанню надійної комплектації, стильного дизайну гаджета і широких можливостей ОС Windows Phone.