Загартоване захисне скло Meizu

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв MEIZU

Телефони Meizu дуже популярні на ринку України. Якість компонентів, увага до деталей, функціональність та привабливий дизайн, безумовно, дуже сприяють популярності телефонів Meizu. Для власників моделей цього виробника пропозиція нашого магазину www.etuo.com.ua включає саме те, що їм потрібно. Захисна полікарбонатна плівка із твердістю 3Н, яка ідеально підходить до конкретної моделі смартфону Meizu. Загартоване скло із твердістю 9Н для телефонів Meizu, також, є постійно в наявності. Якість та довговічність є важливими якостями наших товарів для нас, тому тільки у нас ви зможете купити захисну плівку для екрану вашого Meizu від надійних та перевірених виробників. Легкість встановлення та відмінна якість - основні переваги нашої продукції - незалежно від того, чи це захисна плівка, чи це міцне загартоване скло для екрану.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв MEIZU

Самим уразливим компонентом сучасного смартфону є дисплей. Не виняток й ваш смартфон Meizu. Якщо екран не буде належним чином захищено, він вчасно може зазнати подряпин та пошкоджень, які можуть призвести до виходу його із ладу. Усунути проблему можна буде, лише, повною заміною екрану. Тому, радимо використовувати захисну плівку або захисне скло для екрану вашого Meizu, щоб уникнути додаткових витрат. Подряпини, потертості або розтріскування екрану - це пошкодження, які не покриваються гарантією телефонів Meizu. Водночас, усі ці пошкодження можуть бути причиною виходу екрану з ладу. Саме тому, вам слід запобігти будь-яким витратам, пов’язаним із ремонтом телефону. Найкраще рішення, яке ви можете прийняти, - це придбати захисну плівку або загартоване захисне скло, які захистять екран вашого Meizu від можливих пошкоджень.

Торгова марка MEIZU

Meizu Technology Co., Ltd., або просто «Meizu» - міжнародна компанія, що випускає цифрові електронні пристрої. Спочатку в якості основного напрямку діяльності компанії були обрані MP3-плеєри, та лише через кілька років фокус змістився у бік смартфонів. У 2008 році компанія вийшла на ринок смартфонів, швидко ставши досить затребуваною торговою маркою у всьому світі. Перші смартфони компанії використовували власну версію операційної системи Windows CE Microsoft. Пізніше «Meizu» перейшли на Android. Смартфон Meizu M9 став популярним пристроєм у багатьох країнах. Компанія «Meizu» сьогодні – займає одинадцяте місце за обсягами виробництва та продажу мобільних телефонів у світі. Компанією реалізовано понад 20 мільйонів телефонів.