Загартоване захисне скло LG

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв LG

Захист екрану телефону – дуже важлива річ, особливо, якщо ви бажаєте тривалий час користуватися своїм, смартфоном від компанії LG. Витрачання коштів на захист екрану вашого телефону – це завжди виправданий крок, але ви маєте бути впевнені у тому, що зробили правильний вибір. Для телефонів LG, асортимент нашого магазину www.etuo.com.ua включає надзвичайно міцні та прості в установці захисні плівки із твердістю 3Н та захисне скло із твердістю до 9Н, за шкалою Мооса. Кожна наша захисна плівка або загартоване захисне скло відмінно підходить до екранів телефонів LG і забезпечує їм надійний захист за привабливою ціною. Кожен продукт був розроблений спеціально для конкретної моделі LG, а його форма та розміри ідеально відповідають розмірам і формі екрану відповідної моделі телефону. Завдяки цьому, наші захисні плівки та захисне скло закривають собою всю поверхню екрану, захищаючи її від подряпин та розтріскування. Захисна плівка з полікарбонату - це недорогий, але дуже ефективний захисний засіб, який дозволить вам насолоджуватись ідеальним виглядом свого LG протягом багатьох років.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв LG

Придбання сучасного високотехнологічного телефону, такого, як сучасні смартфони LG - це серйозна інвестиція. І для того, щоб зробити її максимально безпечною, слід, додатково, інвестувати в її захист. Захисне загартоване скло або захисна полікарбонатна плівка для екрану вашого LG – це приклад такої додаткової інвестиції. Сенсорний екран - це най важливий елемент вашого смартфону. При цьому, дуже чутливий та вразливий елемент. Якщо екран подряпано або він тріснув, він може більше або взагалі не працювати, або працювати вже не так, як повинен. Тому необхідно подбати про захист для екрану вашого LG, щоб уникнути подібних випадків.

Торгова марка LG

LG Electronics Inc. - південнокорейська компанія. Є одним із найбільших світових виробників споживчої електроніки й побутової техніки. Входить до складу конгломерату LG Group. LG Mobile Communications - підрозділ компанії, напрямком діяльності якого є виробництво й продаж мобільних телефонів та смартфонів лінійки LG Optimus, що працюють під управлінням мобільної ОС Android, а також, аксесуарів до них. Основними продуктами підрозділу є: мобільні телефони; смартфони; планшетні комп'ютери. У 1996 році компанія LG Electronics відкрила представництво в Україні, яке займається експортом побутової електроніки на територію України і надає інформаційну підтримку своїх продуктів.