Загартоване захисне скло Lenovo

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для мобільних пристроїв Lenovo

Якщо ви власник смартфону, або планшету Lenovo, то захисна плівка або загартоване скло, неодмінно стане вам у нагоді. Адже, для того, щоб користуватись смартфоном від Lenovo протягом тривалого часу, необхідно подбати про його захист. Захисна плівка або загартоване скло для телефону Lenovo – це один із найефективніших та найдешевших методів забезпечення збереження цілісності та стійкості до подряпин і пошкоджень екрану вашого пристрою. Захисні плівки та скло, що є в наявності у нашому магазині www.etuo.com.ua , охоплюють широкий модельний ряд телефонів Lenovo. Мають твердість 3Н та 9Н за шкалою Мооса, відповідно. Усі наші загартоване скло та захисні плівки на телефон високої якості, ідеально підходять до конкретної моделі смартфону. Все, що вам потрібно – придбати захисну плівку або загартоване захисне скло для вашого Lenovo, та дотримуватись інструкцій із їхнього встановлення, які ми надаємо. Тоді, екран буде виглядати ідеально, протягом усього життя вашого телефону.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв LENOVO

Телефони та планшети Lenovo, як і усі сенсорні пристрої, мають вразливий до пошкодження сенсорний екран. Саме тому, безумовно, потрібно його захищати, наскільки це можливо. Екрани смартфонів Lenovo - це найчутливіша їх частина, тому усі смартфони Lenovo потребують захисту екрану. У процесі використання телефону, його екран зазнає впливу ряду факторів, які можуть стати причиною його пошкодження. Це, починаючи від предметів, що можуть опинитися разом із телефоном у кишені, й закінчуючи випадковим ударом або падінням, що можуть спричинити тріщини екрану. Усіх цих речей можна уникнути, придбавши захисну плівку або захисне загартоване скло для вашого Lenovo .

Торгова марка Lenovo

Lenovo Group Limited китайська компанія, напрямком діяльності якої є виробництво персональних комп'ютерів та іншої електроніки. Є найбільшим виробником персональних комп'ютерів у світі, а також займає п'яте місце із виробництва мобільних телефонів. Основні торгові марки, під якими випускається продукція: Lenovo, ThinkCentre, ThinkPad, ThinkVision, IdeaPad. Продукція компанії поділяється на три основні групи. Найбільша з них - персональні комп'ютери, Інша група - мобільні пристрої, третя група - дата-центри та інші напрямки діяльності, такі як інвестиції в перспективні компанії-стартапи та у хмарні обчислення.