Загартоване захисне скло Kindle

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Ефективний захист екрану для електронної книги KINDLE

Окрім захисних GSM аксесуарів та для смартфонів та планшетів, ми, також, пропонуємо багато аксесуарів для електронних книг. Ці мобільні пристрої, також, вразливі до пошкоджень. Найбільш важливим у електронній книзі є її екран. Тому у нашому асортименті можливо вибрати захисну плівку або захисне скло для багатьох моделей електронних книжок, й у частості, для електронних книжок Kindle. У нашому магазині www.etuo.com.ua ми пропонуємо захисні плівки та загартоване скло для багатьох моделей електронних книжок Kindle. Захисні плівки із полікарбонату дуже тонкі і майже непомітні. Мають твердість 3Н за шкалою Мооса. Тому, незважаючи на свою маленьку товщину, плівка здатна захистити екран, навіть, від подряпин. Загартоване скло дещо товще за плівку, але має і значно вищу твердість, яка може досягати до 9Н. Завдяки цьому захисне скло запобігає не тільки незначним та сильним подряпинам та забрудненням, а й знижує ризик розбиття екрану, уразі падіння пристроїв Kindle на тверду поверхню.

Переваги використання захисту екрану для пристроїв Kindle

Небагато, хто знає, що екрани електронних книг дуже схильні до механічних пошкоджень. Дійсно, дісплеї, створені компанією E-ink, за технологією E-ink Vizplex та E-ink Pearl, мають у своїй основі підкладку із дуже тонкого й крихкого скла. З цієї причини, у електронної книги дисплей більш чутливий, ніж у звичайного планшету. Тому, захисна плівка або захисне загартоване скло забезпечать екрану вашій електронній книзі Kindle надійний захист від можливих пошкоджень у щоденному використанні. І ви зможете довше насолоджуватися перевагами, які надають електронні книги Kindle.

Торгова марка KINDLE

Amazon Kindle - серія електронних книг, що випускається компанією Amazon.com. Пристрої Amazon Kindle дозволяють користувачам завантажувати, переглядати і читати електронні книги, газети, журнали, блоги та інші цифрові медіа-дані через бездротову мережу. Історія бренду починалася із одного пристрою. Сьогодні випускається та продається цілий ряд моделей, вже дванадцятого покоління. Пристрої Kindle мають дисплеї на основі технології електронного чорнила (E-Ink) . В залежності від версії пристрою, вони можуть завантажувати контент із різних мереж, таких як Amazon Whispernet, використовувати мережу 3G та 4G. Пристрої Kindle довгий час були доступні тільки в США. Але із 19 жовтня 2009 року компанія Amazon.com почала продаж своїх пристроїв на міжнародному ринку.