Загартоване захисне скло Huawei

Filters Collapse
Марка пристрою 122
×
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Оберіть свій захисний аксесуар для дисплею Huawei

Відомий бренд Huawei довів, що китайський виробник не повинен асоціюватися з низькою ціною та відповідною якістю виробу. Зовсім навпаки, компанія протистояла кращим виробникам у галузі мобільних пристроїв і досягла значних успіхів у цій боротьбі за ринок. Смартфони Huawei гідно конкурують із іншими популярними пристроями за функціональністю, дизайном та інтерфейсом. Кожен, хто має такий смартфон, повинен гарантувати собі, що гаджет обслуговуватиме його протягом тривалого часу та збереже свій первісний вигляд. Для цього ми пропонуємо унікальні захисні аксесуари – полікарбонатну плівку або загартоване скло. Ми радимо переглянути асортимент нашого магазину www.etuo.ua та обрати оптимальний для вас спосіб захисту дисплею вашого смартфону.

Захисні аксесуари для екранів Huawei

Пропонуємо вашій увазі унікальні та практичні аксесуари для підвищення рівню захисту екрану вашого смартфону. На сьогодні, полікарбонатна плівка та загартоване скло – необхідні атрибути кожного користувача, який дбає про зовнішній вигляд та довговічність свого пристрою. Вони ефективно захистять кожен екран від подряпин, пошкоджень або поломки. Аксесуари не впливають на подальшу експлуатацію телефону. Проста установка, висока якість та бездоганна адаптація до окремих моделей телефонів Huawei – найбільші переваги цих продуктів.

Huawei – досвідчений виробник у світі телекомунікацій

Компанію Huawei було засновано 1987 року. Батьком корпорації став Жень Чженфей, колишній офіцер китайської армії. Спочатку Huawei займалися розробкою телефонних комутаторів та працювали над покращенням телефонного зв’язку на Батьківщині. Символічним та цікавим є переклад назви компанії, що означає «Досягнення Китаю». Компанія й справді стала кращою у своєму сегменті, адже вони запустили найпотужніший на ті часи комутатор C&C08, що забезпечило стабільний мобільний зв'язок навіть у невеликих містечках та селах Китаю. Вони вирішили не зупинятися на вітчизняному ринку та розшири бізнес в Азії, Європі та Америці. У 2003 році компанія приняла рішення створити підрозділ Huawei Consumer Business Group та виробляти мобільні телефони. Сьогодні компанія є світовим лідером на ринку телекомунікацій та має велику кількість шанувальників у всьому світі.