Загартоване захисне скло HTC

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Широкий вибір захисних плівок та загартованого скла для смартфонів HTC

Смартфони тайванської компанії HTC займають одне із перших місць серед шанувальників компромісу між ціною та якістю. Якщо ви – один із них, пропонуємо підвищити рівень захисну вразливого дисплею вашого телефону. Пропонуємо щедрий асортимент захисних аксесуарів для екрану вашого гаджету. У нашому магазині www.etuo.ua, ви можете переглянути полікарбонатні плівки та загартоване скло для забезпечення максимального рівню захисну вашого дисплею. Представлені продукти були ретельно підібрані та ідеально підходять до окремих телефонів HTC.

Захисні аксесуари для вашого смартфону HTC

На сьогодні, спеціальна захисна плівка для екрану – це популярний та ефективний спосіб насолодитися ідеальним виглядом та роботою вашого пристрою протягом багатьох років. Захисна плівка – це швидкий, економічний і простий спосіб забезпечити екран надійним захистом без жодних перешкод у використанні пристрою. У свою чергу, загартоване скло 9 балів за шкалою Мооса – надзвичайно практичний спосіб забезпечити делікатний дисплей улюбленого смартфону. Захисне скло характеризується дуже високою стійкістю до подряпин та надійно захищає матрицю від випадкових поломок.

HTC – тайванський гігант у світі телекомунікацій

Тайванська компанія HTC Corporation (раніше High Tech Computer Corporation) вийшла на ринок у 1997 році. Її заснувала Шер Вонг, донька одного з найзаможніших підприємців на Тайвані. Спочатку вони займалися виробництвом мобільних телефонів на базі операційної системи Windows Mobile від Microsoft. 2009 року було прийнято рішення працювати над телефонами на базі Android. Згодом компанія випустила легендарний HTC Dream – перший у світі мобільний телефон на базі операційної системи Android. Починаючи з 2010 року, компанія HTC випускає пристрої і на платформі Windows Phone. Як бачите, HTC дбає про своїх користувачів та пропонує смартфони на будь-який смак. Окрім технологій, компанія має проекти для покращення життя населення. Так, 2014 року вони анонсували програму HTC Power To Give. Поєднуючи всю обчислювальну потужність, якою володіють користувачі смартфонів, і підключаючи її до міжнародних дослідницьких проектів та інститутів, проект утворює один з найбільших суперкомп'ютерів світу і допомагає проводити дослідження в галузі екології та медицини.