Загартоване захисне скло Google

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Великий вибір захисних аксесуарів для дисплеїв Google Inc.

Щодня трапляється багато ситуацій, коли дисплей може подряпатися або зламатися. Лише одне ушкодження призводить до того, що естетичний вигляд нового смартфону погіршується, тому варто придбати собі спеціальні захисні аксесуари заздалегідь. У нашому магазині ви знайдете широкий асортимент аксесуарів, що захищають дисплей від механічних пошкоджень, які виникають при щоденному використанні пристрою. Подбайте про свій телефон Google, щоб він довше залишався «як новий». На www.etuo.ua ви знайдете якісні аксесуари за доступними цінами.

Забезпечте найкращий захист екрану вашого смартфону Google Inc.

Ідеально підібране загартоване скло або захисна плівка для екранів телефону Google дозволять вам зберегти вигляд смартфону неушкодженим подряпинами. Полікарбонатні плівки майже не помітні після наклеювання та захищають передню частину телефону від ушкоджень. У свою чергу, загартоване скло з найвищою твердістю 9 балів за шкалою Мооса, захистить екран навіть від поломки, що є великою перевагою цих виробів. Стовідсоткова прозорість оболонок гарантує ідеальне відтворення відображеного зображення на екрані. Плівка та скло – надійні аксесуари, які забезпечать захист від різних механічних пошкоджень дисплею.

Google Inc. – опис бренду

Google Inc. – американська компанія, заснована в 1998 році американцем Ларрі Пейдж і росіянином Сергієм Бріном. Основним продуктом корпорації є компанія Google, добре відома всім користувачам Інтернету. Однак, компанія відома також іншими продуктами, які щодня приносять величезні прибутки компанії. Вони включають AdWords, Gmail, Picasa або, навіть, Карти Google та Google Chrome. Щорічний прибуток Google Inc. оцінюється в 3 мільярди доларів. Компанія також відома зразковим ставленням до своїх працівників – вона відрізняється не лише розміром фінансової винагороди, а й спеціальними пільгами для фахівців. Google також є виробником Android та побутової електроніки, включаючи мобільні телефони. Нещодавно популярна лінія Nexus була замінена новою серією Pixel. Що відрізняє Chrombooks, планшети та телефони від цієї марки? Безсумнівно, якість виготовлення, якісні технічні характеристики, а також ідеальна інтеграція із усіма сервісами Google. Тож, якщо ви часто використовуєте YouTube або інші продукти компанії Google Inc., ці пристрої, безумовно, будуть вам дуже корисні.