Загартоване захисне скло Coolpad

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Великий асортимент захисних аксесуарів для дисплеїв Coolpad

Китайський бренд Coolpad – один із провідних виробників мобільних пристроїв на Батьківщині, хоча вони ще не здобули заслуженої популярності на українському ринку. Якщо ви вже встигли стати шанувальником смартфону Coolpad та придбати цей гаджет, пропонуємо переглянути наш асортимент захисних аксесуарів для дисплею. Вони виявляться корисними, якщо ви дбаєте про екран свого телефону та бажаєте, щоб він виглядав «як новий», навіть після декількох років користування смартфоном. Наш магазин www.etuo.ua представляє до вашої уваги полікарбонатні плівки та загартоване скло для забезпечення максимального захисну дисплею вашого мобільного пристрою.

Подбайте про дисплей вашого смартфону Coolpad

Надзвичайно міцна, ідеально підібрана полікарбонатна плівка забезпечить матриці смартфону захист від пошкоджень, подряпин та бруду. Кожна екранна плівка, яку ми пропонуємо, була точно вирізана під унікальні форми окремих моделей телефонів, завдяки чому вона ідеально підлаштується під вигини екрану. Загартоване скло покриває всю поверхню екрану. Окрім того, у разі правильного встановлення, його практично непомітно. Якість кольору та кути огляду не зміняться завдяки властивостям матеріалу. Чутливість матриці також залишиться колишньою. Скло 9балів за шкалою Мооса – найкращий подарунок, який можна подарувати кожному користувачу телефону Coolpad.

Coolpad Group Limited – гідний гравець на ринку телекомунікацій

Coolpad Group Limited – китайська група, яка спочатку називалася Yulong Computer Telecommunications Communication Scientific та входила до групи China Wireless Technologies Limited. У 2013 році Coolpad став незалежною організацією і розпочав успішне завоювання ринку мобільних пристроїв. Спочатку, бренд вів свою діяльність лише на просторі Азії. У 2015 році, було прийнято рішення про інвестиційне вторгнення до Європи. На сьогоднішній день, продукцію китайського виробника Coolpad можна придбати і в Україні. Компанія має величезний потенціал, і її продукція починає набирати велику кількість вірних шанувальників. Смартфони Coolpad можуть стати чудовою альтернативою більш дорогим пристроям, а їх інноваційний дизайн, безсумнівно, стане справжнім ковтком свіжого повітря на типовому європейському ринку. Китайська продукція часто краще відповідає потребам масових споживачів, і це може стати стійкою основою успіху Coolpad у світі.