Загартоване захисне скло CAT

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Захисні аксесуари для телефонів CAT

У нашому магазині www.etuo.ua, ви можете придбати різні типи чохлів для передньої частини телефонів CAT, зокрема, на популярну модель CAT S60. Для подальшого підвищення стійкості до пошкоджень пристрою CAT, варто оснастити його захисним склом або полікарбонатною плівкою, які ви знайдете у нас. Пропонуємо переглянути наш асортимент аби обрати надійний аксесуар для моделі свого пристрою.

Захисна плівка та скло для покращення стійкості вашого смартфону CAT

Завдяки захисним аксесуарам, дисплей отримує додатковий захист від можливих забруднень та подряпин. Ідеально пристосовуючись до кожної моделі, захисне скло та плівка додатково покращать яскравість та контрастність екрану, який чудово працює навіть при яскравому сонячному світлі. Загартоване скло має високу стійкість до подряпин, а також зменшує ризик поломки екрану смартфону, що є його основною перевагою. Захисні плівки тонші та створені для захисту вашого смартфона від жирних відбитків пальців і незначних подряпин. Окрім того, аксесуари дуже легко встановити та підтримувати в чистоті

Деяка інформація про бренд CAT

Американська компанія CAT, також відома як Caterpillar, була заснована у 1920-х роках у США в результаті злиття кількох компаній: Holt Manufacturing Company, Stockton та CL Best Gas Traction Company. Тоді три бренди отримали одну загальну назву: Caterpillar Tractor Co.. CAT знаходиться штаті Іллінойс. Бренд асоціюється, у першу чергу, з одним із найбільших виробників будівельної техніки, а також дизельних двигунів та газових турбін. Маючи велику кількість продажів, окрім важкого обладнання, марка Caterpillar почала випускати й інші товари. Як наслідок, сьогодні їх є кілька сотень. Одним із хітів є мобільні телефони та планшети відмінної якості. Що їх відрізняє? Як ви, напевне, здогадалися, виробники зосереджуються, у першу чергу, на довговічності, міцності та надійності пристроїв у складних умовах. Тож, смартфони або планшети виготовлені з армованих матеріалів; вони водонепроникні та стійкі до падінь, механічних пошкоджень або контакту з пилом, грязюкою або вологою. Як запевняють виробники, телефони були створені для роботи в будь-яких умовах.