Загартоване захисне скло BQ

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Захисна плівка та загартоване скло для екранів телефону BQ

Шукаєте чохол для дисплею свого BQ-телефону? У магазині www.etuo.ua ви знайдете безліч різних аксесуарів для мобільних пристроїв цієї компанії. Окрім того, ми пропонуємо загартоване скло та захисні плівки для екранів смартфонів, включаючи моделі BQ, наприклад, Aquaris X5. Якщо ви бажаєте забезпечити дисплей свого смартфону максимальним рівнем захисту, пропонуємо звернути увагу на наявний вибір захисних аксесуарів для екрану та обрати потрібний для вас продукт.

Надійні захисні аксесуари для дисплею смартфону BQ

Якщо ви бажаєте вберегти матрицю пристрою від подряпин та бруду, наші захисні аксесуари допоможуть захистити ваше обладнання. Плівки з полікарбонату – це тонкі скибочки матеріалу, опір яких може досягати 3балів за шкалою Мооса. Це означає, що захисна плівка вбереже екран від незначних подряпин, потертостей та забруднень. Крім того, плівка також маскує невеликі наявні подряпини, покращуючи зовнішній вигляд пристрою. Перевагою цих продуктів є також прозорість та невидимість, за умови правильного встановлення. У свою чергу, загартоване скло забезпечує вищий рівень захисту, навіть від твердих і гострих предметів. Загартоване скло також допоможе зменшити ризик пошкодження екрану під час падіння смартфону, що є великим плюсом цих продуктів. Незалежно від вибору конкретного аксесуара для моделі вашого смартфону BQ, ви можете бути впевнені, що пристрій отримає надійний захист.

BQ – інформація про компанію

BQ – це компанія із Мадриду. Хоча бренд ще молодий, у порівняні до конкурентів на ринку, користувачі швидко помітили та оцінили його продукцію. Компанія працює з 2010 року і орієнтується на виробництво різних мобільних пристроїв, а також невеликого електронного обладнання. Найвідоміші товари BQ – це планшети та смартфони, які вийшли в продаж також і в Україні. Пристрої іспанської компанії відрізняються високою якістю та відносно низькою ціною. Компанія працює над товарами нижнього та середнього сегменту, адже саме тут вона демонструє свій потенціал і фіксує подальший прибуток щоквартально. Варто згадати, що BQ – один із брендів, який також виробляє роботів та 3D-принтери за привабливими цінами.