Загартоване захисне скло BlackBerry

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Обери захисний аксесуар для свого смартфону BlackBerry

Відома канадська компанія BlackBerry створює вироби, які задовольняють потреби багатьох вибагливих користувачів мобільних пристроїв. Продукція бренду BlackBerry дуже відома та має велику кількість шанувальників по всьому світі. Однак, екрани будь-яких телефонів потребують підвищеного рівню захисту. У нашому магазині www.etuo.ua кожен власник телефону BlackBerry знайде ідеальний аксесуар для забезпечення дисплею свого пристрою максимальним захистом. Плівка з полікарбонату або загартоване скло? У нас ви можете обрати найкращий для вас спосіб зберегти первісний вигляд улюбленого телефону і користуватися ним на протязі багатьох років.

Подбайте про ваш пристрій BlackBerry

Якщо ви обрали смартфон від бренду BlackBerry та бажаєте захистити дисплей від подряпин, ми пропонуємо переглянути наш асортимент. Ми підготували спеціальні плівки, які ідеально підходять до індивідуальних моделей та захисні панелі із загартованого скла. Плівки та скло майже непомітні після нанесення на дисплей, тому не впливають на зовнішній вигляд пристрою. Прозора поверхня ідеально відтворює зображення на дисплеї. Захисні плівки можуть замаскувати мікро-подряпини, які вже з’явилися на екрані вашого смартфону. Наші плівки міцні і легко монтуються, захищаючи будь-який екран від несподіваних подряпин. Окрім цього, полікарбонатна плівка також забезпечує стійкість до забруднень та випадкових поломок матриці.

Легендарна канадська компанія BlackBerry

На початку, компанія мала назву Research in Motion. Її було засновано 1984 року студентом Майком Лазарідісом із університету Ватерлоо. Research in Motion орієнтувалася на інженерні завдання та працювала над технологією бездротової передачі даних. У 2002 році, компанія випустила свій перший смартфон, який успішно продавався. Однак, декілька останніх років, конкуренти витіснили Research in Motion із ринку мобільних телефонів. Сьогодні вони контролюють лише 2,7% ринку мобільних виробів. Компанія вирішила сфокусуватися на інших продуктах. Вони повернулися до того, з чого починали та продовжили свою роботу у створенні програмного забезпечення та надання послуг підприємствам. Їхня продукція використовується у всьому світі різними підприємствами, виробниками автомобілів та державними установами. Зараз компанія має назву BlackBerry Limited.