Загартоване захисне скло Asus

Filters Collapse
Виробник / Серія 4
×
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Широкий асортимент захисних аксесуарів для гаджетів Asus

Компанію Asus не потрібно нікому представляти, адже ноутбуки та планшети цього виробника є майже у кожному українському будинку. Зарекомендувавши себе на міжнародному ринку, тайванська компанія почала випускати також і мобільні телефони. Велика кількість користувачів цінують смартфони від Asus за їхню ефективність та функціональність. Спеціально для їх власників, ми маємо широкий вибір захисних плівок та загартованого скла для забезпечення максимального захисту цінної матриці від щоденних пошкоджень та забруднень. Пропонуємо до вашої уваги асортимент нашого магазину www.etuo.ua, де ви можете знайти захисну плівку чи загартоване скло на модель вашого телефону Asus.

Подбайте про дисплей вашого смартфону Asus

Загартоване скло та захисна фольга для телефонів Asus точно співпадають розмірам та формам екранів окремих моделей, завдяки чому вони ідеально пристосовуються до конкретної форми кожного пристрою. Захисне скло для телефону значною мірою захищає екран від пошкоджень та подряпин, що дозволяє йому підтримувати повну функціональність пристрою та ідеальний зовнішній вигляд протягом усього часу користування смартфоном. Плівка з полікарбонату дозволяє швидко та легко забезпечити ваш телефон високим ступенем захисту від поломок або подряпин матриці, що робить його дуже популярним серед користувачів будь-якого віку.

Asus – компанія майбутнього

Компанію Asus було засновано 1989 року в Тайвані. Мабуть, перша асоціація, що спадає на думку, коли ми чуємо назву компанії, – це ноутбуки. Однак, окрім цього, Asus займається виробництвом відеокарт, оптичних приводів, материнських плат, моніторів, серверів, мережевого обладнання, мобільних телефонів та систем охолодження. Asus є однією із провідних сучасних корпорацій, яку навіть внесли до топ 10 найуспішніших IT –компаній нашого часу. Більше того, компанія прагне змінити світ на краще – вони мають багато проектів. Наприклад, компанія займається переробкою електронних відходів. У 2006 році, компанія Asus переробила приблизно 11 мільйонів кілограмів електронних відходів, що становить 12,21% від загального обсягу реалізованої продукції за цей проміжок часу. Окрім того, Asus створює центри цифрового навчання по всьому світі аби поширювати свої знання.