Загартоване захисне скло Archos

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Широкий вибір захисних аксесуарів ArchosХоча не кожен чув про французьку компанію Archos, вона має своїх відданих прихильників.

Якщо ви користуєтесь смартфоном вищезазначеного бренду та шукаєте захисні аксесуари для його дисплею, пропонуємо переглянути асортимент www.etuo.ua. У нашому магазині ви можете придбати захисні плівки і загартоване скло для смартфонів бренду Archos. Захисний аксесуар – це найкращий подарунок, який ви можете подарувати собі та своєму гаджету. Окрім того, якщо ваша кохана людина користується телефоном бренду Archos, ви можете потішити її таким практичним сюрпризом.

Archos – гарантія захисту дисплею вашого смартфону

Якщо ви прагнете зберегти ваш телефон в ідеальному стані якомога довше, новий смартфон слід негайно захистити від механічних пошкоджень. Аксесуари ідеально підходять до обраної моделі пристрою. Безклеєві плівки не згортаються по краях та мають 100% прозорість. Вони також маскують мікро-подряпини, які вже з’явилися на дисплеї вашого смартфону. Висока твердість скла у 9 балів захищає екран телефону навіть під час падіння та мінімізує його вплив на екран. Ідеально прозорий слайд не залишає слідів клею на телефоні. Аксесуари нашого магазину не впливають на сенсорні функції дисплею і не спотворюють відображене зображення. Простота встановлення захисної плівки, дозволяє кожному користувачеві смартфону впоратися з цим завданням без особливих труднощів.

Декілька слів про Archos

Archos походить із Франції, компанія була заснована в 1988 році Анрі Крохасом. Наразі компанія має декілька філіалів по всьому світі та займається виробництвом мобільних пристроїв та обладнання для зберігання даних. Хоча в Україні пристрої Archos не користуються високою популярністю, компанія отримала успіх на вітчизняному ринку. Французи оцінили планшети, що постачаються компанією, які характеризуються вигідним співвідношенням ціни та якості. Французька компанія вирішила розширити виробництво за допомогою смартфонів. Archos поступово розширює асортимент моделей, які через низьку ціну та високі технічні характеристики, набирають все більше шанувальників. Окрім ціни, популярне програмне забезпечення Android, високо цінується багатьма користувачами по всьому світі. Безумовно, Arhos буде оцінений і на українському ринку.