Загартоване захисне скло Apple

Filters Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Великий асортимент захисних аксесуарів для пристроїв Apple

Продукти Apple користуються великим успіхом на ринку телекомунікацій. Напевно, не можна знайти більш відомого та шанованого виробника смартфонів у світі. Телефони Apple зникають з полиць, як гарячі торти, а їх власники дбають про них із особливою ретельністю. Кожен знає, що надійність телефонів Apple супроводжується їхньою високою вартістю. Саме тому, ми підготували для вас лінійку захисних виробів для дисплеїв. Захисна плівка або загартоване скло дозволять кожному шанувальнику телефонів Apple насолоджуватися високим рівнем захисту екрану. У магазині www.etuo.ua ви зможете обрати захисний аксесуар на будь-яку модель смартфону або планшету Apple. Окрім захисних плівок для дисплея, ви також можете переглянути асортимент плівок для об’єктиву камери.

Необхідний захист високоякісних дисплеїв та об’єктивів Apple

Якщо ви стурбовані вразливістю дисплею вашого смартфону, пропонуємо збільшити рівень його захисту завдяки спеціальним плівкам та загартованому склу. Екранні плівки стійкі до подряпин. Захисне скло із твердістю 9 балів за шкалою Мооса забезпечить додатковий захист делікатної матриці від різних зовнішніх пошкоджень – подряпин гострими предметами, падіння або удару твердим предметом. Ні скло, ні плівка не перешкоджають використанню сенсорного екрану. Вони легкі, довговічні, а встановити їх, надзвичайно просто.

Apple – якість перевірена роками

Мабуть, немає людини, яка б ніколи не чула про бренд Apple. Компанія має безліч прихильників по всьому світі. На початку своєї діяльності, американська корпорація називалась Apple Computer. Саме вони створили перший у світі персональний комп’ютер у середині 1970-х років. Пізніше, компанія змінила фокус на користь мобільних телефонів, планшетів, а також програмного забезпечення для них. Сьогодні, Apple користується великою популярністю завдяки мінімалістичному та, водночас, елегантному дизайну, простоті в експлуатації, високою функціональністю гаджетів та увагою до потреб користувачів. Люди, проживаючи у різних куточках світу, належачи до різних соціальних груп, маючи р&