Загартоване захисне скло Allview

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Allview – широкий асортимент захисних аксесуарів

Магазин www.etuo.ua має великий асортимент загартованого скла та захисних плівок не тільки для гаджетів найвідоміших брендів. У нас ви знайдете аксесуари як для пристроїв Apple та Samsung, так і для смартфонів молодих виробників. Пропонуємо переглянути захисні аксесуари від румунського бренду Allview. Не дивлячись на те, що аксесуари для пристроїв Allview не так легко знайти на полицях магазинів, ми пропонуємо широкий вибір надійних аксесуарів для дисплею вашого телефону. Кожна захисна плівка та загартоване скло, які ми пропонуємо, були точно вирізані та пристосовані до унікальних форм окремих моделей телефонів.

Allview – гарантія захисту дисплею вашого смартфону

Завдяки використанню якісних компонентів, стійких матеріалів та стильного дизайну, гаджети Allview все більше з’являються на українському ринку. Кожен власник смартфону цього бренду, безумовно, буде задоволений тим, що у нас є і міцні плівки та загартоване скло для цих рідкісних пристроїв. Надзвичайно міцна, ідеально підібрана полікарбонатна плівка та надійне загартоване скло забезпечать матриці смартфону захист від пошкоджень, подряпин та бруду. Окрім того, загартоване скло 9балів для телефонів Allview відрізняється високою міцністю і простотою встановлення – кожен користувач смартфону може впоратися із цим завданням без особливих труднощів. Інвестиція у захист дисплею вашого сматфону – ніколи не завадить. Окрім цього, якщо ваша кохана людина користується пристроєм Allview, ви можете обрати захисну плівку або скло також для неї.

Про бренд Allview

Шанувальники унікальних телефонів сердечно привітали появу румунської компанії Allview на українському ринку. Високофункціональні смартфони цього виробника стали гідною альтернативою відомим та популярним брендам. Заснована 2002 року, компанія виробляє смартфони, планшети та аксесуари. Компанія Allview приділяла особливу увагу потребам своїх користувачів. Чи знали ви, що саме бренд Allview представив перші мобільні телефони з двома слотами для SIM карт? Так, саме вони почали еру подвійних SIM карт. 2015 року компанія посіла третє місце за часткою ринку румунських смартфонів. Allview проводить велику кількість досліджень аби запустити систему розумного будинку та створити особистого помічника –розумного робота.