+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик

LG K8 - загартоване скло MyScreen Protector Diamond Glass (165974)

Разом: 479 грн.
Наявність 0 штук  
Термін доставки 3-5 робочих днів  
Безкоштовна доставка  
Поверненняя товару до 30 днів  
  ДО ВИБІРУ НЕЗАБАРОМ
ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПРО НАЛИЧНІСТЬ

Міцне загартоване скло

Це високоякісний продукт для захисту екрану телефону. Аксесуари марки MyScreen Protector виготовлені із стійких матеріалів, що захищають передню панель смартфона від різних пошкоджень, таких як подряпини, потертості чи бруд. Загартоване скло або захисне скло мають твердість до 9H за шкалою Mocca. Воно захищає від подряпин, потертостей та забруднення екрану, знижують ризик поломки матриці. Скло прозоре і незаважає сенсорним функціям телефону. Скло доступне у версії для кожного екрана, у варіанті, де пристосоване до самої матриці або у версії з вигнутими краями (3D) . Захисне скло також мінімізує можливість поломки екрана, що є дуже важливою перевагою. Корпус має розміри, адаптовані до плоскої поверхні передньої частини телефону, а також вирізи для найважливіших компонентів, таких як камера або динамік. Це простий в монтажі аксесуар, а завдяки тому, що поверхня його вся покрита клеєм, вона краще прилягає до пристрою. Крім того, скло створене за 2.5D технологією, а це означає, що не має гострих кінців. Захистіть екран телефону Загартоване скло має спеціальну форму для екрана. Скло упаковано в офіційну коробку виробника з додатковими аксесуарами, які полегшують застосування продукту.


Як наклеїти захисне скло? Дізнайтеся тут.  Інформація про виробника

На жаль, зараз немає доступного способу доставки для України.

Спосіб доставкиТермін доставкиЦіна

Укрпошта Cамовивіз
3-5 робочих днів Безкоштовна доставка

Укрпошта Кур'єр
3-5 робочих днів Безкоштовна доставка

Нова пошта Cамовивіз
3-5 робочих днів Безкоштовна доставка

Нова пошта Кур'єр
3-5 робочих днів Безкоштовна доставка

Justin Cамовивіз
3-5 робочих днів Безкоштовна доставка

Justin Кур'єр
3-5 робочих днів Безкоштовна доставкаБільше інформації: https://www.etuo.com.ua/uk/dostavka-i-oplata

Продукти, придбані в нашому магазині, можна обміняти або повернути. Ви маєте право повернути або повернути товари протягом 30 календарних днів з моменту отримання повернення. Надайте причину повернення або повернення коштів, якщо цього вимагають працівники магазину. Поверніть товар (и) у первісний стан. Індивідуальні продукти не підлягають поверненню.

Додаткова інформація ( https://www.etuo.com.ua/uk/polozhennya-shchodo-obminu-ta-povernennya-tovaru )

Немає коментарів
Ваша думка


Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних* більше ... Адміністратором персональних даних є «HS-trade sp.z o.o. sp. k.», офіс компанії зареєстровано у Польщі, м. Познань на вул. Друскіеніцкій 6. Ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Політики конфіденційності Ви маєте право доступу до своїх персональних даних, право виправляти та видаляти їх. Надання персональних даних є добровільним.
  • Марка пристрою: LG
  • Модель пристрою: K8
  • Виробник / Серія: MyScreen Protector

Куплений в комплекті