+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Карти пам'яті

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів
 
GOODRAM 64GB карта - з MicroSDXC UHS-I

GOODRAM 64GB карта - з MicroSDXC UHS-I

389 грн.
/ У магазині
Преміум
 
GOODRAM карти 128GB - з MicroSDXC UHS-I

GOODRAM карти 128GB - з MicroSDXC UHS-I

599 грн.
/ У магазині
Преміум
 
GOODRAM карти 256GB - з MicroSDXC UHS-I

GOODRAM карти 256GB - з MicroSDXC UHS-I

999 грн.
/ У магазині

 

 
 
KIOXIA EXCERIA карти 256GB - з MicroSDXC UHS-I

KIOXIA EXCERIA карти 256GB - з MicroSDXC UHS-I

1 059 грн.
/ У магазині

Карти microSD високої якості

Кожен користувач мобільного телефону знає, що занадто багато місця для зберігання даних не буває. Програми, що зберігаються в пам'яті смартфону або планшету, швидко заповнюють заводську внутрішню пам'ять і тоді ми маємо лише два варіанти: позбавитися деяких файлів або збільшити ємність пам'яті. Якщо ви не бажаєте видаляти важливий для вас контент, радимо звернути увагу на карти пам’яті. Більшість сучасних мобільних пристроїв мають спеціальний порт для флеш-карт. Наш магазин пропонує великий асортимент карт пам’яті.

Карта пам’яті дозволяє зберігати важливі для вас цифрові матеріали

Хоча комп'ютери та телефони мають великий обсяг пам’яті для зберігання файлів, її не завжди достатньо. Сьогодні телефони та планшети – це не лише засоби зв’язку, а й портативне обладнання, де ми зберігаємо безліч даних. Карти пам'яті MicroSD дозволяють додатково розширити пам'ять телефону, планшету та інших мобільних пристроїв. У нашому магазині etuo.ua ви знайдете їх у різних розмірах. Карти MicroSDHC сумісні з усіма марками та моделями смартфонів. Окрім цього, одна карта може бути підключена до багатьох пристроїв і передавати файли. Просто вставте мікросхему в спеціальний адаптер, який йде у комплекті. Завдяки цьому вам не знадобляться кабелі для підключення телефону до ноутбука. Ми пропонуємо продукцію перевірених виробників та гарантуємо надійність аксесуарів!

Великий вибір карт пам'яті

Залежно від уподобань наших клієнтів, ми пропонуємо різні MicroSD карти для смартфонів за доступними цінами. Для менш вимогливих користувачів, ми рекомендуємо карти 8 ГБ , 16 ГБ , 64 ГБ і 128 ГБ. Якщо цього обсягу вам недостатньо, ми пропонуємо карти з більшим обсягом зовнішньої пам’яті. У нас є класичні високоякісні та сучасні карти GOODRAM з підтримкою інтерфейсів Ultra High Speed, які гарантують високу швидкість запису та зчитування даних. Карти пам'яті Toshiba також можна використовувати для передачі файлів на інші пристрої, які мають більший слот. Карти сумісні з усіма пристроями зі слотом microSD – камерами, відеокамерами та зчитувачами електронних книг.