Створіть чохол для Xiaomi з малюнком власний.

Filters Collapse
Марка пристрою 108
×
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Виберіть чохол для своєї моделі телефону Xiaomi та прикрасьте його зображенням власного дизайну.

Ви мрієте про унікальний зовнішній вигляд вашої моделі Xiaomi? У нашому інтернет-магазині etuo.com.ua ви маєте можливість певного варіанту, який допоможе вам персоналізувати ваш смартфон за допомогою чохла з унікальним малюнком. Це можливо завдяки нашому он-лайн додатку. У ньому ви можете створити власний дизайн зображення, яке буде розміщене на чохлі саме для вашої моделі Xiaomi і яке ми надрукуємо для вас. Додаток дуже простий у використанні, і з його допомогою ви зможете створити будь-який малюнок для його друку на чохлі. Персоналізувати ви зможете два типи чохлів: чохол-книжка з обкладинкою для захисту екрану, а також популярний силіконовий чохол. Виберіть модель телефону Xiaomi, оберіть тип чохла та почніть розробляти власний дизайн зображення. У додаток ви можете завантажити власну фотографію, графіку чи інші зображення, які ви хочете надрукувати на чохлі. Крім того, ми пропонуємо кілька варіантів найпопулярніших готових малюнків із нашої галереї, якими ви можете скористатися. Рекомендуємо використовувати встановлені у додатку шрифти, щоб створити власний незвичний напис. Ви мрієте про колаж чи друк у формі коміксу? Нічого простішого – завантажте у додаток кілька графік і створіть колаж, який вам подобається. Дайте волю своєї творчість та уяві!

Створіть чохол для телефону Xiaomi із власним малюнком на ньому.

Чохол індивідуального дизайну – це не лише надійний захист вашого телефону Персоналізований чохол буде виглядати оригінально і додатково захистить пристрій від пошкоджень. Наш он-лайн додаток, також стане чудовим інструментом для створення персоналізованого чохла для близьких вам людей, у якості подарунка для них.

Бренд Xiaomi у сучасності

Сьогодні в асортименті Xiaomi ми можемо знайти розумних домашніх роботів, спортивні камери, побутову техніку та електроніку, та навіть, розумний одяг та транспортні засоби. Крім того, китайська компанія, також, пропонує програмне забезпечення та різні види ІТ-послуг. Найпопулярнішими пристроями китайського виробника на нашому ринку все ще є смартфони, а одним з найцікавіших є безрамковий Mi Mix, який дебютував наприкінці 2016 року. Смартфон був не першим пристроєм з такими вузькими рамками дисплею, але він, безумовно, задав деякі тенденції на ринку. У 2017 році вийшла ще одна версія цієї моделі.