Створіть чохол для Wiko з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Виберіть чохол для своєї моделі телефону Wiko та прикрасьте його зображенням власного дизайну.

Бренд Wiko, який є рідкісним в Україні, є цікавим для людей, які люблять оригінальні та унікальні речі. Кожен телефон Wiko може стати ще більш особливим, якщо отримає незвичайний чохол. Чохол із власним малюнком - це ідеальний спосіб надати своєму смартфону Wiko ще більш неповторного характеру та стилю. Все, що вам потрібно зробити - це створити свій власний дизайн малюнка, що буде надруковано на чохлі для вашого телефону Wiko. Для цього, завантажте ваше зображення, фото чи графіку у наш он-лайн додаток, який доступний у нашому інтернет-магазині etuo.com.ua у кілька простих кроків. Ваші графіка чи фотографії будуть надруковані нами на чохлі конкретно для вашої моделі Wiko, і незабаром, ваш смартфон зможе з гордістю предстати у чохлі із вашим унікальним зображенням. Для своїх клієнтів ми надаємо можливість без будь-яких труднощів чи складних заходів, всього кількома натисканнями кнопки мишки, упродовж 24 годин, отримати єдиний у світі унікальний чохол із власним дизайном зображення на ньому.

Чохол індивідуального дизайну – це не лише надійний захист вашого телефону

Ідеальна пропозиція для виняткових людей, сучасних людей, які піклуються про свій неповторний стиль. Чохол для телефону Wiko з унікальним малюнком - це також унікальна можливість подарувати комусь задоволення від незвичайного подарунка.

Бренд Wiko у сучасності

Wiko - це розташований у Франції бренд однойменних смартфонів, основна частка якого належить китайській групі Tinno Mobile, що займається, у тому числі, виробництвом мобільних пристроїв. У Франції Wiko - один з найбільших за обсягами продажів смартфонів бренд, але пристрої цієї компанії також доступні і в інших європейських країнах. Мобільні телефони Wiko не належать до бюджетного сегменту. Wiko анонсує свої смартфони з 2013 року, проте першим вдалося домогтися успіху гаджету Highway, який показали на виставці MWC в Барселоні у 2014 році. У 2017 році компанія представила відразу 4 нових моделі, орієнтованих на прихильників селфі.