+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик

Створіть чохол для UMI з малюнком власний.

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів

Виберіть чохол для своєї моделі телефону UMI та прикрасьте його зображенням власного дизайну.

Якщо ви є власником телефону марки Umi, радимо вам скористатися нашим он-лайн додатком, завдяки якому, ви зможете самостійно розробити дизайн малюнка, який ми надрукуємо на чохлі для вашої моделі телефону Umi. Досить лише хвилини, щоб легко змінити зовнішній вигляд вашого смартфона, а також захистити його від багатьох пошкоджень і забруднень. Якщо ви вирішили скористатися нашим додатком, ви будете мати на вибір два типи чохлів, на яких ми зможемо зробити друк створеного вами у додатку малюнка. Для створення власного дизайну, ви маєте можливість використовувати фотографії, графіку, зображення або будь-який напис. Від вас буде залежати, яке зображення з’явиться на чохлі та який стиль воно буде мати. Просто, виберіть відповідний розділ меню на нашому сайті etuo.com.ua, виберіть модель свого телефону Umi, оберіть тип чохла та додайте графічний файл або використовуйте готові конструкції з нашої галереї. Практичні інструменти додатку допоможуть пристосувати графіку до розмірів чохла. За бажанням, можна використовувати панель із шрифтами різних кольорів, щоб створити чохол із власним написом. Додаток дуже простий у використанні. Ви можете обрати один з двох типів чохлів – чохол-книжку або силіконовий чохол.

Чохол індивідуального дизайну – це не лише надійний захист вашого телефону

І чохол-книжка, і силіконовий чохол - довговічні, практичні і захищають смартфон від бруду, подряпин та інших можливих механічних пошкоджень, які можуть виникнути при повсякденному використанні смартфону Umi. Персоналізований чохол - це також оригінальна ідея для унікального подарунка для когось із вашої родини чи друзів, незалежно від приводу.

Бренд UMI у сучасності

UMI Network Technology Co. Limited була заснована в 2008 році в місті Шеньжень, яке розташовано навколо Гонконгу. В основному, компанія займається виробництвом мобільних пристроїв. Користувачі цінують не тільки ціну пристроїв, а й гарну якість та багатофункціональність. В даний час азіатська компанія пропонує свою продукцію в десятках країн світу, а асортимент бренду постійно розширюється новими моделями мобільних пристроїв.