+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Створіть чохол для Philips з малюнком власний.

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів

Виберіть чохол для своєї моделі телефону Philips та прикрасьте його зображенням власного дизайну.

Для власників смартфонів Philips у нашому інтернет-магазині etuo.com.ua представлено пропозиції для багатьох різних мобільних аксесуарів. Окрім наших стандартних колекцій чохлів для телефонів та планшетів, наші клієнти, також, можуть розробляти власний дизайн зображення, що буде надруковано на чохлі. Це стало можливим, завдяки нашому он-лайн додатку, який дуже простий у використанні і не потребує завантаження та встановлення на ваш мобільний пристрій. В онлайн-додатку є безліч вбудованих інструментів, які дозволяють налаштувати вибрану графіку під розмір чохла для конкретної моделі смартфону. Крім того, додаток дозволяє створювати власні композиції із фотографій, малюнків та написів. Просто, знайдіть у списку свою модель телефону Philips та завантажте власне зображення у хорошій якості або виберіть одне із доступних у галереї. На чохлі може бути надруковано вашу улюблену фотографію, забавну картинку або мотиваційний напис, створений з барвистого шрифту. Робота по розробці дизайну власної графіки для подальшого її друку на чохлі - надзвичайно проста та приємна, а кінцевий результат, безумовно, буде виділятися з інших стандартних чохлів. Змініть зовнішній вигляд вашої моделі Philips, та створіть чохол із власним написом чи малюнком.

Чохол індивідуального дизайну – це не лише надійний захист вашого телефону

Персоналізований чохол, також, стане нестандартною ідеєю для подарунка для коханої людини. Виділіться з натовпу унікальним дизайном вашого чохла для телефону, який буде відповідати вашим інтересам, захопленням або стилю. Просто, звільніть свою фантазію. Перевагою нашого он-лайн додатку, також, є вибір самих чохлів, адже, для друку вони доступні двох видів – чохол-книжка та силіконовий чохол.

Бренд Philips у сучасності

В даний час компанія виготовляє різні пристрої з побутових приладів, електроніки та інших відділів електроніки. Бренд був надзвичайно успішним і має понад 65 000 зареєстрованих патентів. Одна з усіх галузей виробництва Philips - це мобільний відділ. На початку компанія створила стільникові телефони, які особливо цінувалися за якість виготовлення, надійність та функціональність. У світі смартфонів виробник не пропонує конкурентоспроможні рішення, але все-таки конструкції наступних версій мають своїх вірних шанувальників. Шукаючи недорогі телефони з гідними характеристиками, варто ознайомитись із пропозицією Philips.