Створіть чохол для Orange з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Виберіть чохол для своєї моделі телефону Orange та прикрасьте його зображенням власного дизайну.

Кожен власник телефону Orange може стати власником чохла з унікальним зображенням. Чохла, присвяченого не тільки конкретній моделі телефону Orange, а й унікальному користувачеві. Ми прагнемо постійно впроваджувати інновації, щоб забезпечити повне задоволення наших клієнтів. Однією із таких інновацій стала можливість замовлення друку на чохлі будь-якого зображення власного дизайну. Чохол із власною фотографією чи зображенням можна замовити за допомогою он-лайн додатку, розміщеному у нашому інтернет-магазині. Наш додаток допоможе кожному власнику телефону Orange пройти шлях від розробки дизайну майбутнього зображення до здійснення замовлення персоналізованого чохла для телефону, у кілька простих кроків. На чохлі буде виконано якісну печать, відповідно до побажань та ідей самого замовника. Будь-яка фотографія, графіка або малюнок - будь-який візерунок або мотив можуть стати унікальною прикрасою чохла для вашої моделі Orange.

Чохол індивідуального дизайну – це не лише надійний захист вашого телефону

Це можливість порадувати друзів, показати свій індивідуальний стиль або позначити прихильність до певної ідеї, речі чи життєвої філософії. Ідеально підібраний чохол стане не тільки захистом, але і прикрасою. Чохол із надрукованим на ньому малюнком або написом вашого власного дизайну зробить ваш телефон, справді, особливим, що помітять усі навколо вас. Незалежно від того, що саме ви вирішили надрукувати на своєму мобільному чохлі: фотографію, зображення, або, просто, улюблену цитату. Чохол із малюнком власного дизайну, також, може бути чудовим подарунком на день народження чи свята для будь-якого власника телефону Orange.

Бренд Orange у сучасності

У 2015 році, французька телекомунікаційна компанія Orange, один з провідних світових телекомунікаційних операторів, оператор стільникового зв'язку, а також інтернет-провайдер, що надає послуги мобільного зв'язку у 23 країнах світу, представила нові смартфони бід власним брендом: Orange Dive 30, Orange Dive 50, Orange Dive 70 і Orange Nura 2, Orange Dive 70 та Orange Nura 2. У смартфонах Orange Dive 30 та Orange Dive 50 був встановлений процесор від компанії MediaTek, а в смартфонах Orange Dive 70 та Orange Nura 2 встановлені процесори від компанії Qualcom.