Створіть чохол для Nokia 3.4 з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Якісним смартфонам Nokia 3.4 - високоякісні чохли

Завдяки посиленому поглинанню ударів, тонкому дизайну та спеціальній структурі для додаткового захисту, наші футляри не додадуть вашому телефону зайвої ваги, як деякі інші кейси, але ви отримаєте достатньо високого рівня захист для щоденного використання пристрою. Матеріали, з яких виготовлено чохол надійні, тому ваш пристрій не вислизне з вашої руки під час фотографування або переглядання інформації на телефоні. Футляр ви можете запроєктувати будь-якого кольору - не обмежуйте себе вузькою лінійкою стандартних чохлів. Ваш буде інший, не такий як всі, підкреслюйте власне почуття стилю та настрою. Конструкція чохла забезпечує захист від пилу, падіння та подряпин, товстий зовнішній силікон поглинає удар. Задня частина забезпечує хороший виріз камери, який також захищає лінзи, коли ви кладете телефон на рівну поверхню.

Ваш проєкт захисного чохла телефону Nokia 3.4

Попадання води, падіння та удари - це лише декілька нещасних подій, які можуть зіпсувати ваш дорогий телефон або планшет. Якщо ви коли-небудь випадково кидали смартфон, безпорадно спостерігаючи, як ваш пристрій рухається до землі, то ви вже знаєте, наскільки важливим має бути захист смартфона, Сьогодні телефон це не тільки пристрій для ведення віддалених розмов та переписування. Найважливіше і найцінніше, що є в нашому мобільному пристрої це інформація. Адже здебільшого власне у смартфонах ми зберігаємо контактні дані до рідних, друзів та знайомих. Карта пам'яті телефону переховує наші фото та відео матеріали з остатньої відпустки чи прогулянки. Наш смартфон для нас важливий - потрібно його захистити від небезпечних випадковостей.

Власна фотографія, логотип чи інша графіка на чохлі телефону Nokia 3.4

Футляр на смартфон підбирайте в залежності від того наскільки інтенсивно чи обережно ви свій пристрій експлуатуєте. Екстремальний вихід в гори - потрібен міцніший чохол. Зустріч у кав'ярні - може вистачити тонкого силіконового захисту. Решта не має обмежень - ваш власний проєкт ваші фото і тексти. З нашим конструктором стилізації чохлів до телефону ви за лічені хвилини перенесете свою уяву в графіку на кейс смартфона Nokia 3.4.