+380 44 358 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Створіть чохол для Motorola з малюнком власний.

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів

 

 

Виберіть чохол для своєї моделі телефону Motorola та прикрасьте його зображенням власного дизайну.

Телефони Motorola сьогодні вже стали класикою серед мобільних пристроїв у всьому світі. Незалежно від того, наскільки гарна та елегантна модель вашого телефону Motorola, ви завжди можете її персоналізувати та надати індивідуального вигляду. Завдяки нашій пропозиції це можливо. Кожен власник телефону Motorola може мати для нього чохол із зображенням власноруч розробленого дизайну. Просто скористайтеся он-лайн додатком на нашому веб-сайті, завдяки якому будь-яка ваша фотографія чи текст буде переміщено, безпосередньо, на чохол до вашої моделі Motorola, будь-якого типу: силіконовий чохол або чохол-книжка. А наші спеціалісти втілять у життя ваш дизайн, надрукувавши створене вами зображення на чохлі. Майбутній власний дизайн чохла залежить лише від вашої фантазії, мрій та смаку.

Чохол індивідуального дизайну – це не лише надійний захист вашого телефону

Чохол із власним зображенням може стати прекрасним способом показати свій неповторний стиль або вказати на свої пристрасті та інтереси. Крім того, чохли із власним зображенням, які ми пропонуємо у нашому магазині, запобігають утворенню подряпин, як на корпусі телефону, так і на його делікатному РК-дисплеї. Чохол із власним зображенням, також, може стати чудовою ідеєю для унікального подарунка партнеру чи другу. Свобода вибору зображення та можливість створити власний унікальний дизайн чохла - це можливість, яку не слід пропускати.

Бренд Motorola у сучасності

На даний момент багато хто воліє купити телефон Motorola, адже він зовсім не поступається конкурентам. Компанія має багаторічну історію і за час свого розвитку стала випускати якісні апарати, характеристики і зовнішній вигляд яких полюбилися багатьом користувачам. Але, саме мобільні телефони зробили бренд Motorola знаменитим на весь світ. Тривалий час компанія входила до числа найбільших виробників цієї техніки, займаючи друге місце. Однак, компанія не зуміла пристосуватися до різких змін на ринку, що почався після появи iPhone. Як наслідок, сталася втрата лідерських позицій і подальше розділення на дві компанії - Motorola Solutions (займається телекомунікаційними системами) і Motorola Mobility (займалася мобільними телефонами, в 2014 році була поглинена китайською компанією Lenovo).