Створіть чохол для Microsoft з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Виберіть чохол для своєї моделі телефону Microsoft та прикрасьте його зображенням власного дизайну.

Ми надаємо вам простий інструмент для створення власного дизайну чохла із вашим зображенням чи власною темою, які ми надрукуємо на вибраному вами чохлі для телефону Microsoft. Це додаток, який вам не потрібно завантажувати та встановлювати на телефон. Відповідно, вам не доведеться займати місце в пам'яті телефону. Все дуже легко і зручно робиться відразу на нашому сайті он-лайн. Перш за все, радимо вибрати модель вашого телефону Microsoft. На наступному кроці зробіть вибір типу чохла із запропонованих варіантів для вашої моделі телефону. Це може бути силіконовий чохол або чохол-книжка. Уся процедура дуже проста та інтуїтивно-зрозуміла. Просто, завантажте до нашого он-лайн додатку власну тему, малюнок, фото чи наберіть потрібний текст. За допомогою інструментів, доступних у додатку, проекспериментуйте із кольорами тексту, шрифтами, положенням та розмірами зображення. Кінцевий результат додайте у кошик та оформіть замовлення. Наші співробітники негайно візьмуть його у роботу. Друк на чохлі за вашим дизайном виконується за тією ж самою технологією й з використанням тих же самих матеріалів, що і для решти чохлів із наших колекцій, що представлені у нас в магазині. Тому, ви можете бути впевнені у високій якості друку.

Чохол індивідуального дизайну – це не лише надійний захист вашого телефону

Наш он-лайн додаток дозволяє швидко та легко створити власний дизайн чохла для телефону, завдяки якому, ваш смартфон буде мати ексклюзивного вигляду. Ми пропонуємо можливість мати чохол для телефону із зображенням власного дизайну, який при цьому, ще й забезпечує надійний та ефективний захист смартфону від механічних пошкоджень, у тому числі й пошкоджень РК-дисплею. Чохол для смартфону індивідуального дизайну - це спосіб зробити ваш телефон не тільки надійно захищеним, але й неповторного, ексклюзивного вигляду.

Бренд Microsoft у сучасності

Більшість з нас асоціює бренд Microsoft в першу чергу з комп'ютерним програмним забезпеченням. Саме це ім’я вказується у найпопулярнішої в світі операційній системі - Windows, якою користуються багато мільйонів людей по всьому світу. Часто ми навіть не усвідомлюємо, що відома компанія Білла Гейтса також виробляє телефони. Смартфони Microsoft – це продукт дочірньої компанії прославленої корпорації з виробництва програмного забезпечення. На даний момент телефони Microsoft завойовують бюджетний і середній цінові сегменти ринку смартфонів. Але, від транснаціонального гіганта можна очікувати чого завгодно. Тому, користувачі знаходяться в очікуванні чергового технічного дива, яким можуть стати телефони Microsoft.