Створіть чохол для Meizu з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Створіть власний чохол для вашого смартфону Meizu

Набридлі типові захисні чохли? Втомилися гаяти час на пошуки чогось незвичайного? Пропонуємо спроектувати свій власний дизайн задньої покришки чохлу. У нас www.etuo.ua ви можете повністю контролювати процес створення вашого аксесуару: оберіть модель вашого смартфону, тип корпусу та цікаве зображення. Ви можете обрати фотографію вашої родини, селфі з найкращим другом, фото вашого улюбленця або зображення відомого монументу – все залежить тільки від вашої фантазії. Унікальний чохол підкреслить вашу індивідуальність та наддасть вашому смартфону стильного вигляду. Високоякісний друк гарантує стійкість зображення до подряпин та бруду. Окрім того, креативний аксесуар стане незабутнім подарунком до будь-якої нагоди.

Якісний захист вашого пристрою

Новітні технології зробили мобільний телефон незамінним помічником у будь-якій ситуації. Ми завжди тримаємо його поруч та користуємося смартфоном для різних потреб. Однак, постійне користування гаджетом негативно впливає на його вразливий та крихкий корпус. Якщо ви бажаєте уберегти ваш пристрій від пилу, бруду та подряпин, пропонуємо звернути увагу на захисні чохли. Аксесуари виготовлені зі стійких до пошкоджень матеріалів, які здатні мінімізувати можливі наслідки падіння смартфону. Кожен чохол було спеціально створено для конкретної моделі пристрою, що забезпечує максимальний рівень адаптації аксесуару до корпусу смартфону. Чохол не впливатиме на звичне користування телефоном завдяки роз’ємам для мікрофону, динаміку, навушників та кабелю зарядного пристрою.

Meizu – популярний китайський виробник

Компанію Meizu було засновано у китайському місті Чжухай 2003 року людиною на ім'я Хуан Джан, також відомим під псевдонімом Джек Вонг. На початку своєї діяльності, Meizu займалась виробництвом МР3 та МР4 плеєрів, але швидко зростаючий перспективний ринок смартфонів спонукав виробника спробувати сили у цій галузі. Інноваційні технології, елегантний дизайн, високоякісний корпус та лояльна цінова політика допомогли Meizu швидко здобути популярність серед користувачів. Окрім цього, компанія активно працює в сфері аудіотехніки, пропонуючи користувачам цікаві та відносно недорогі спікери і навушники. У порівнянні із іншими виробниками смартфонів, Meizu – ще дуже молодий бренд, але завдяки вищезазначеним перевагам, компанія має всі шанси зайняти лідируючу позицію на міжнародному ринку.