Створіть чохол для Lenovo з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Створіть власний чохол для вашого мобільного телефону Lenovo

Ми, www.etuo.ua, пропонуємо широкий вибір аксесуарів для смартфонів Lenovo. Захисний чохол – це один із найпопулярніших виробів серед наших клієнтів, тому асортимент нашого інтернет-магазину налічує кілька сотень різних принтів. Окрім цього, спеціально для найвимогливіших користувачів, ми вирішили створити інноваційну опцію проектування власного чохлу. Процес створення аксесуару дуже простий: оберіть модель вашого пристрою, тип корпусу та зображення, а ми подбаємо про високоякісний друк. Будь-яка фотографія або зображення може прикрасити задню кришку захисного аксесуару, який підкреслить вашу індивідуальність та стиль. Персоналізований чохол стане незабутнім подарунком для вашої коханої людини до будь-якої нагоди, адже ви можете обрати особливий для вас обох дизайн.

Надійний та зручний захист вашого смартфону

Кожен користувач смартфону знає наскільки швидко може подряпатись вразливий до пошкоджень корпус пристрою. Якщо ви дбайливо ставитесь до вашого телефону та бажаєте зберегти його початковий вигляд, пропонуємо звернути увагу на захисні чохли. Такі аксесуари вироблені зі стійких до типових пошкоджень матеріалів, що дозволяє захистити ваш пристрій від пилу, бруду та подряпин. Тонкий та легкий, чохол не завадить звичному користуванню смартфоном, а широкий асортимент аксесуарів не змусить вас обирати між естетичним виглядом та безпекою телефону. Аксесуар має всі необхідні вирізи для динаміку, мікрофону, навушників та кабелю, що забезпечує комфортне користування гаджетом.

Lenovo – досвідчений виробник сучасних пристроїв

1984 року Лиу Чуанжи разом із партнерами заснували компанію New Technology Developer Inc., яка займалася транспортуванням комп’ютерів до Китаю. Пізніше, організація змінила назву на «Legend», а потім на «Lenovo» та почала виробляти власні персоналізовані комп’ютери, ноутбуки та смартфони. Завдяки інноваційним рішенням, зручному інтерфейсу, високим технічним характеристикам, лояльній ціновій політиці та стильному дизайну, пристрої Lenovo стали популярними серед користувачів. Сьогодні компанія є найбільшим виробником персональних комп'ютерів у світі, а домінантна частка на ринку сягає більше 20%. Окрім цього, смартфони Lenovo також користуються неабияким успіхом, адже компанія посіла п'яте місце за результатами продажу мобільних телефонів.