Створіть чохол для Kindle з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Створіть власний чохол для вашого пристрою від Kindle

Якщо ви читаєте електронні книги за допомогою Kindle та хотіли б уберегти корпус вашого гаджету від пошкоджень, пропонуємо звернути увагу на захисні чохли. Наш магазин www.etuo.ua має широкий асортимент захисних аксесуарів для пристроїв Kindle на будь-який смак. Більше того, спеціально для наших клієнтів, ми створити опцію персоналізації власного дизайну аксесуару. Таким чином, ви можете обрати модель вашого гаджету, тип корпусу та зображення, яке ми згодом надрукуємо. Стійкий до бруду, пилу та подряпин, принт не зітреться навіть за умови щоденного користування. Унікальний чохол виділить вас серед натовпу, розповість про ваші хобі та цінності, а також підкреслить стильний дизайн вашого пристрою.

Подбайте про корпус вашого пристрою

Практичні та мобільні пристрої Kindle дозволяють читати улюблені електроні книги де б ви не знаходились. Однак, за умови щоденного користування Kindle, вразливий корпус може швидко втратити свій початковий вигляд. Якщо ви бажаєте вберегти ваш гаджет від типових щоденних пошкоджень, пропонуємо звернути увагу на захисні чохли. Такий аксесуар виготовлено з міцних та стійких до пилу, бруду та подряпин матеріалів. Окрім цього, чохол здатний мінімізувати можливі наслідки падіння вашого пристрою. Легкий та тонкий, аксесуар не впливатиме на звичне користування Kindle, а спеціальний роз’єм не заважитиме підключенню кабелю зарядного пристрою.

Kindle – інноваційний сучасний американський бренд

Amazon Kindle – це програмно-апаратна платформа для читання електронних книг, розроблена компанією Lab126, яка належить відомому американському інтернет-гіганту Amazon.com. Kindle дозволяють користувачам завантажувати, переглядати та читати електронні книги, газети, журнали, блоги та інші цифрові матеріали через бездротову мережу. Протягом довгого чачу, пристрої Kindle були доступні тільки в США, а з 19 жовтня 2009 року компанія Amazon.com прийняла рішення розповсюдити пристрій Kindle 2 закордоном. З Kindle ви можете не тільки читати електронні книги, а й перевіряти стан пам’яті пристрою, групувати книги для зручної навігації між ними, швидко знаходити значення невідомих для вас слів, а також зберігати цитати.