Створіть чохол для HTC з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Створіть власний чохол для вашого смартфону HTC

Якщо ви – шанувальник унікальних виробів, пропонуємо звернути увагу на персоналізовані чохли для телефону. Такий аксесуар не залишить вас байдужим, адже ви можете створити його самі. Процес проектування чохлу дуже простий: потрібно обрати модель вашого смартфону, тип корпусу, а також дизайн принту. Фотографія вашої сім’ї, селфі з найкращим другом, автограф улюбленого актору, зображення будинку вашої мрії – все залежить від вашої фантазії. Такий аксесуар допоможе вам розповісти оточуючим про ваші уподобання, хобі та цінності. Ми пропонуємо виключно якісний друк, який не зітреться та не подряпається навіть у разі щоденного користування аксесуаром. Чохол захистить вразливий корпус вашого пристрою, а власний дизайн підкреслить вашу індивідуальність.

Якісний та надійний аксесуар для захисту вашого пристрою

Якщо ви стурбовані вразливістю корпусу вашого телефону, чохол стане чудовим виробом для підвищення рівня захисту вашого пристрою. Аксесуар виготовлено з міцних та стійких до типових пошкоджень матеріалів, які допоможуть захистити телефон від пилу, бруду та подряпин. Кожен чохол було спеціально створено для конкретної моделі пристрою HTC, тому ваш телефон не вислизне та не випаде з нього. Окрім того, захисний аксесуар здатний мінімізувати можливі наслідки падіння вашого телефону. Чохол легкий та тонкий, а також має необхідні вирізи для мікрофону, динаміку, навушників та кабелю зарядного пристрою, тому не впливатиме на звичне користування смартфоном.

HTC – досвідчений виробник мобільних пристроїв

Засновницею HTC Corporation була Шер Вонг, дочка Юнгчін Вонга, одного з найзаможніших тайванських підприємців. На початку своєї діяльності, компанія займалися виробництвом мікросхем, ноутбуків та комунікаторів. Пізніше, керівництво HTC прийняло рішення виробляти смартфони самостійно. 2006 року компанія випустила перший у світі 3-G телефон – HTC MTeoR на базі операційної системи Windows Mobile. Варто зазначити, що T-Mobile G1 став першим телефоном на ринку на базі платформи Android. 2017 року компанія HTC стала виробником смартфонів Pixel для відомої корпорації Google. На сьогоднішній день компанія продовжує розвиток існуючих проектів та планує зосередитися на технологіях віртуальної реальності.