Створіть чохол для Google з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Створіть власний чохол для вашого смартфону Google

Чохол – це популярний та практичний аксесуар, який здатний не тільки захистити корпус смартфону, а й підкреслити вашу індивідуальність. Ви можете обрати аксесуар серед широкого асортименту www.etuo.ua або навіть створити свій власний дизайн виробу. Персоналізований чохол наддасть вашому смартфону стильного вигляду та виділить вас серед натовпу. Ми пропонуємо вам повну свободу вибору починаючи від типу корпусу до принту. Фотографія вашої родини, логотип улюбленого бренду, знімок улюбленого співака, цитата із прочитаної книги, зображення автомобіля вашої мрії – все залежить тільки від ваших уподобань та фантазії. Зображення не зітреться та не подряпається завдяки високій якості друку. Окрім цього, такий аксесуар стане незабутнім подарунком до будь-якої нагоди.

Подбайте про корпус вашого смартфону

Якщо ви бажаєте підвищити рівень захисту корпусу вашого пристрою від Google, пропонуємо звернути увагу на захисні чохли. Такі аксесуари вироблені зі стійких до типових щоденних пошкоджень матеріалів та захистять ваш смартфон від пилу, бруду та подряпин. Окрім цього, виріб здатний мінімізувати можливі наслідки падіння вашого пристрою. Захисні чохли для смартфонів від Google точно відповідають розмірам та формам окремих моделей, завдяки чому вони ідеально пристосовуються до корпусу кожного телефону. Виріб тонкий та легкий, тому не впливатиме на звичне користування смартфоном, а також, оснащений необхідними вирізами для динаміку, мікрофону, навушників та кабелю зарядного пристрою.

Google Inc. – опис бренду

Американська компанія Google Inc. була засновано 1998 року американцем Ларрі Пейдж та росіянином Сергієм Бріном. Основною діяльністю компанії є однойменна пошукова система, відома кожному користувачу Інтернету. Окрім цього, успішна корпорація має чимало інших проектів, таких як Gmail, Google Chrome, Карти Google, AdWords та інші. Кілька років назад, компанія викупила Android та підписала контракт про співпрацю із тайванським виробником HTC. Так, 2016 року вони анонсували про створення нового бренду Pixel. Смартфони характеризуються сучасними технологічними рішеннями, якістю виготовлення корпусу, а також повною інтеграцією із усіма сервісами Google для комфортної та швидкої роботи з ними.