Створіть чохол для Doogee з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Створіть власний чохол для вашого пристрою від Doogee

Не можете знайти потрібний вам чохол для телефону? Спеціально для шанувальників унікальних виробів, ми створили персоналізовані захисні чохли для виробів від Doogee. Більше не треба марно гаяти час на пошуки ідеального аксесуару, адже ви можете створити власний! Процес проектування чохлу надзвичайно простий та креативний: потрібно обрати модель вашого смартфону, тип корпусу та зображення. Ви можете обрати сімейне фото, логотип улюбленого бренду або знімок головної площі рідного міста – все залежить тільки від ваших уподобань та фантазії. Такий аксесуар стане незабутнім подарунком коханій людині до будь-якої нагоди, адже ви можете обрати особливе для вас обох зображення.

Чохол для телефону – надійний захист вашого пристрою

Протягом останніх років, ми користуємось мобільними телефонами не тільки для швидких дзвінків та коротких повідомлень, адже стрімкий розвиток технологій зробив смартфон необхідним для нас помічником. Таким чином, наші пристрої завжди знаходяться поруч у будь-якій ситуації. Нажаль, постійне користування смартфоном негативно позначається на стані його вразливого корпусу. У такому разі, захисний чохол допоможе уникнути більшості типових щоденних пошкоджень та зберегти корпус вашого пристрою неушкодженим. Аксесуар виготовляють зі стійких до пилу, бруду та подряпин матеріалів, які також допомагають мінімізувати можливі наслідки падіння пристрою. Кожен чохол було створено спеціально до конкретної моделі телефону. Окрім цього, аксесуар оснащений роз’ємами для динаміку, мікрофону, навушників та кабелю зарядного пристрою.

Doogee – авторитетний китайський бренд

Doogee – це молодий виробник, що є підрозділом китайського концерну KDV та спеціалізується на виробництві та обслуговуванні телекомунікаційного обладнання. Компанія має дослідні лабораторії та заводи повного циклу, а виробництво отримує міжнародні сертифікати якості. У 2014 році Doogee вирішила завоювати ринок Європи – відкрила своє представництво, інтернет-магазини та стала одним із спонсорів перспективної футбольної команди іспанської прем'єр-ліги – Вільярреала. Пізніше, вони вирішили поширювати продукцію в інших країнах Європи, а також Азії та Африки. Завдяки зручному інтерфейсу, лояльній ціновій політиці та високій якості виробів, бренд набув вірних шанувальників у всьому світі.