+380 44 362 7090 Пн-Пт: с 8:00 до 16:00
 
 
ОБРАНЕ
 
Кошик
+
+
+

Створіть чохол для Coolpad з малюнком власний.

ФІЛЬТРИ
Показати
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ
Показати
Тільки у наявності
Товарів

 

 

Створіть власний чохол для вашого пристрою від Coolpad

Не можете знайти потрібний захисний чохол для вашого пристрою від Coolpad? Пропонуємо створити власний дизайн аксесуару на нашому сайті. Вам лише потрібно обрати модель вашого смартфону, тип корпусу чохлу, а також завантажити зображення. У свою чергу, ми подбаємо про якісний друк обраного принту. Ви можете обрати фотографію вашої родини, селфі із найкращим другом, логотип улюбленого бренду або просто абстракцію – все залежить від вашої фантазії та уподобань. Процес створення унікального чохлу не займе багато часу, адже наш сайт має зручний інтерфейс. Окрім того, персоналізований чохол наддасть вашому смартфону стильного вигляду та підкреслить вашу індивідуальність.

Чохол для телефону – надійний захист вашого пристрою

Якщо ви бажаєте підвищити рівень захисту вашого мобільного телефону, пропонуємо переглянути захисні чохли для пристроїв Coolpad. Чохол захистить ваш телефон від пилу, бруду та подряпин. Аксесуари виготовлені зі стійких до типових пошкоджень матеріалів, які також допоможуть мінімізувати можливі наслідки падіння вашого смартфону. Чохол легкий та тонкий, тому він не впливатиме на користування телефоном. Окрім цього, аксесуар оснащений необхідними роз’ємами для мікрофону та динаміку, а також для навушників та кабелю зарядного пристрою. Зображення на корпусі чохлу не зітреться та не подряпається, окрім цього, його легко очистити водою у разі потреби.

Інформація про китайський бренд Coolpad

Китайську компанію Coolpad Group Limited було зареєстровано 2002 року на Кайманових островах. Набираючи обертів у розвитку, керівництво компанії прийняло рішення про поширення своєї продукції за межами вітчизняного ринку. На сьогоднішній день, компанія здійснює повний цикл виробництва мобільних гаджетів. Завдяки стильному дизайну, зручному інтерфейсу, новітнім технологіям та лояльній ціновій політиці, компанія стала одним із лідерів в області виробництва мобільних технологій. Останнім часом, компанія значно модернізувала свої фабрики, що покращило якість їхньої продукції. Більш того, Coolpad зайняли третє місце на внутрішньому китайському ринку і дев'яте на світовому ринку мобільних пристроїв. Всі ці досягнення відкривають для компанії великі перспективи розвитку у майбутньому.