Створіть чохол для BQ з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Створіть власний чохол для вашого мобільного телефону BQ

Шукаєте незвичайний аксесуар? Якщо вам хотілося б мати унікальний чохол для вашого смартфону BQ, пропонуємо створити свій власний дизайн для нього. Ви можете обрати свою фотографію або сімейний портрет, знімок вашого улюбленого актору або музичного виконавця, логотип улюбленого бренду або футбольного клубу, фото головної площі рідного міста або ранкового пейзажу. Просто зробіть ваш вибір, а ми подбаємо про якісний та стійкий друк. Зображення не зітреться та не подряпається навіть за умови довготривалого користування ним, окрім цього, корпус легко очистити. Персоналізований чохол стане незабутнім подарунком до будь-якої нагоди, адже ви можете зробити його особливим.

Надійний та зручний захист вашого смартфону

Усі ми звикли користуватися мобільним телефоном не тільки для дзвінків та коротких SMS-повідомлень. Новітні технології дозволяють робити високоякісні знімки, читати книги, малювати ескізи, слухати музику, дивитися серіали або працювати з електронними таблицями. Нажаль, вразливий корпус телефону часто пошкоджується навіть за умови дбайливого користування ним. У такому разі, чохол допоможе підвищити рівень захисту вашого пристрою, а також захистить його від пилу, бруду та подряпин. Кожен чохол було спеціально розроблено для конкретної моделі смартфону, тому ваш пристрій не вислизне та не випаде з нього. Окрім цього, аксесуар має всі необхідні вирізи для як камери, динаміку та мікрофону, так і для навушників та кабелю зарядного пристрою.

BQ – молодий виробник у світі телекомунікацій

BQ – це іспанська компанія, яка знаходиться у Мадриді та функціонує з 2010 року. Хоча бренд з’явився на ринку порівняно нещодавно, велика кількість користувачів вже встигла придбати та оцінити високу якість виробів BQ. Основною діяльність компанії є виробництво смартфонів, планшетів та мобільних телефонів. Представники компанії вважають своєю метою зробити зв'язок доступним для кожної людини незалежно від місця проживання та фінансових можливостей. Таким чином, цінова політика компанії дозволяє обрати якісний мобільний пристрій за відносно низькою ціною. Варто зазначити, що компанія BQ також займається виробництвом роботів та 3D принтерів.