Створіть чохол для BlackBerry з малюнком власний.

ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse
ВІДОБРАЖАТИ НА СТОРІНЦІ Collapse

Створіть власний чохол для вашого смартфону BlackBerry

Шукаєте унікальний чохол для вашого мобільного пристрою BlackBerry? Пропонуємо створити власний дизайн захисного аксесуару. Ви можете обрати фотографію членів вашої родини або друзів, логотип вашого улюбленого бренду або футбольного клубу, знімок вашого улюбленого актору або співака, зображення рідного міста або острову, на який ви мрієте поїхати протягом наступної відпустки. Просто зробіть ваш вибір, а ми подбаємо про якісний друк вашого дизайну. Зображення стійке до типових пошкоджень, тому ви довго насолоджуватиметесь власним принтом, навіть за умови щоденного користування аксесуаром. Окрім того, персоналізований чохол стане незабутнім подарунком до будь-якої нагоди.

Подбайте про ваш пристрій Blackberry

Щодня виробники смартфонів працюють над вдосконаленням пристроїв, але одне лишається незмінним протягом багатьох років – корпуси телефонів залишаються надзвичайно вразливими до щоденного користування. Якщо ви бажаєте підвищити рівень захисту вашого мобільного пристрою, пропонуємо звернути уваги на захисні чохли. Такий аксесуар допоможе зберегти ваш телефон неушкодженим навіть після декількох років постійного користування ним. Чохли вироблені зі стійкого до типових пошкоджень матеріалів, які також допомагають мінімізувати можливі наслідки падіння пристрою. Кожен виріб було спеціально розроблено до конкретної моделі смартфону BlackBerry, тому ваш телефон міцно триматиметься усередині аксесуару. Чохол не впливає на звичне користування телефоном, адже він тонкий та легкий. Окрім цього, аксесуар має всі необхідні вирізи динаміку та камери, а також для підключення навушників та зарядного пристрою.

BlackBerry – досвідчений виробник у світі телекомунікацій

Канадську компанію було засновано у 1984 році Майком Лазарідісом, студентом університету Ваоерлоо із провінції Онтаріо. На початку своєї діяльності, компанія мала назву Research in Motion та займалася інженерними завданнями, а також розробляла технологію бездротової передачі даних. У 1996 році світ побачив перший гаджет RIM - пейджер, який на відміну від більшості конкуруючих моделей, був оснащений QWERTY-клавіатурою, а тому дозволяв ще й відправляти повідомлення. У 2002 році компанія випустила перший смартфон, який успішно продавався. Однак, протягом останніх років компанія переживає кризовий період. Вони вирішили змінити назву на BlackBerry, відмовитися від виробництва смартфонів та сконцентруватися на розробці програмного забезпечення.